Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 23:02, 07 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
Ależ okazy roślinne, aż kipią wigorem i tężyzną Angielka śliczna
Kiedy mój żywopłot urośnie do wysokości siatki... Pozdrawiam.


Mariolka urośnie szybkoja ostatnio mało mam czasu na ogród a tyle w nim do zrobienia i przerobienia ale cieszy ,musze dokupić róz bo są cudne i pachna obłędnie pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 08:38, 08 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu to w porównaniu z Tobą to ja zaniedbuję moje rośliny! Ale rok, dwa lata temu mi się zdarzyło spalić co niektóre, więc się oszczędzam, teraz... ciut sypnę, rzadko...
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:39, 08 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu a gdzie będziesz kupowała róże? Jakby co, pamiętaj o mnie, chciałabym tę Twoją Emmę Hamilton i Queen od Sweden
Buziam!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 15:13, 08 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu a gdzie będziesz kupowała róże? Jakby co, pamiętaj o mnie, chciałabym tę Twoją Emmę Hamilton i Queen od Sweden
Buziam!


Karolina jeszcze nie wiem ,musze kaske zorganizowac bo miejsce się właśnie zrobiło,zobaczysz w sobotę.Od tego gostka z all dwie mi wypadły po zimie ale nie wiem czy to nie moja wina :0 ale najlepiej to w rosarium sa zdrowe i pewne egzemplarze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 10:43, 09 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)

Anabelka cudowna, żeby tylko nie padało...namiocik w razie deszczu dla niej poproszę



Ula moje Anabelki maja niewidoczne podpory oj deszcz by się przydał ale nie za duży pozdrawiam

Nie pomogły podpory po wczorajszej ulewie i deszczu ,wiekszośc ogromnych kwiatów powyginała się,a Danusia radziła jak to robić spóźniłam się
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 10:59, 09 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krys napisał(a)


Karolina jeszcze nie wiem ,musze kaske zorganizowac bo miejsce się właśnie zrobiło,zobaczysz w sobotę.Od tego gostka z all dwie mi wypadły po zimie ale nie wiem czy to nie moja wina :0 ale najlepiej to w rosarium sa zdrowe i pewne egzemplarze


ojej moje wszystkie przeżyły i są wielkie - zobacz (usunę daj znać) - a sadzone przecież końcem października! Jestem super zadowolona z zakupów u niego ładne sadzonki przysłał, jesienią coś dokupię
U nas ulewy nie było, ale jak wczoraj jechaliśmy do Uniejowa to mijaliśmy gałęzie na drodze w paru miejscach...



____________________
Mój nowy ogródek
Krys 15:17, 09 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina nie usuwaj zdjęć są piekne,może ktoś pomysli,że to moje )
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 16:43, 09 lip 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Krysiu, no to mamy ulewy
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Bogdzia 00:05, 10 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A u mnie jak dotąd nie padało. Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 13:39, 10 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, no wiesz! U nas wczoraj lalo i to porzadnie, burza z piorunami. Spalilo zasilacz od rutera i nie mialam internetu cale popoludnie:/

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies