Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Milka 13:04, 26 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wcale się nie dziwię, że opór został pokonany fajna relacja
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Margarete 09:32, 28 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale wam zazdroszcze spotkania ! i Tych targów i wizyty w twoim ogrodzie ...cóz mówi sie trudno albo urlop albo inne przyjemności..
Odbijemy sobie innym razem, może bedzie okazja.
Póki co podziwiam foty i twojego ogrodu i waszych zakupów.
Hortensje masz oszałamiające, cudne, róże też i trawy jakie wielkie - moja rozplenica jeszcze nie ma kitek - czy ty swoja czyms dokarmiasz ?
O hortensjach czytałam juz że podlewasz pokrzywa a trawy ?
Śliczny ogród, wspaniały psiunio, udane towarzystwo - swietne spotkanie !!
Jedziesz z nami do Kutna za tydzien na swieto róz Krysiu ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 21:18, 28 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Milka napisał(a)
Wcale się nie dziwię, że opór został pokonany fajna relacja


Irenko oj fajnie było ,a Ty masz zabawę w sobotę,oj będzie się działo
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:23, 28 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Ale wam zazdroszcze spotkania ! i Tych targów i wizyty w twoim ogrodzie ...cóz mówi sie trudno albo urlop albo inne przyjemności..
Odbijemy sobie innym razem, może bedzie okazja.
Póki co podziwiam foty i twojego ogrodu i waszych zakupów.
Hortensje masz oszałamiające, cudne, róże też i trawy jakie wielkie - moja rozplenica jeszcze nie ma kitek - czy ty swoja czyms dokarmiasz ?
O hortensjach czytałam juz że podlewasz pokrzywa a trawy ?
Śliczny ogród, wspaniały psiunio, udane towarzystwo - swietne spotkanie !!
Jedziesz z nami do Kutna za tydzien na swieto róz Krysiu ?


Małgosia dziękuję za pochwały ,ogród mam w tym roku trochę zaniedbany nie mam czasu,jeszcze nie byłam na urlopie,oj ...mam nadal budowę ...
Mało podlewałam pokrzywą ,jeszcze mam jej sporo ,ale teraz juz za pozno,trawy tez podlewałam.One u mnie póżno wystartowały juz myslałam że nie bede miała zadnej trawki.Rozplenicę mam drugi rok w tej chwili jest ogromna i cudna,w sobote zrobię fotki.
Pomysle nad świętem róz dziiaj chodząc po ogrodzie stwerdziałam,że potrzebuję drzew,może marikeny koło hortensji.Pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Nikita 23:26, 31 sie 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krysiu, zaglądam co słychać?
Jak tam budowa... co z kuchnią ?
Buziam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
an_tre 23:31, 31 sie 2014


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Bogdzia napisał(a)



pięknie Bogdzia twój ogród przedstawiła
pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
popcorn 11:31, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, co słychać? Zapodasz nowe fotki? Co to za nowy miskant, nie znam?? U Ciebie zapewne cudny urośnie!
pani z Łasku miała marikeny w dobrej cenie;
Ty masz metraż duży to może sobie zapodaj inne drzewa, duże? Marikeny są szczepione i wyższe nie urosną...
A klona na wystawie nie chciałaś
Sadź drzewa, spokojnie kilkanaście cudnych zmieścisz
buziam!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 15:17, 04 wrz 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, już któryś raz zapominam Cię spytać. Żyją Ci te rozplenice ode mnie? Moje ledwo zipią, poschły, nie dzieli się traw w lipcu buu przepraszam, prezent niewypał, zapewne...
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 22:43, 04 wrz 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu, już któryś raz zapominam Cię spytać. Żyją Ci te rozplenice ode mnie? Moje ledwo zipią, poschły, nie dzieli się traw w lipcu buu przepraszam, prezent niewypał, zapewne...


Karolina ledwo ale żyja i pewnie przezyją pojechałam do Łasku zupełnie bez kasy i bez karty bo zostawiłam ją M i całe szczęście bo tam było tyle pokus choć ma siostrę tam i bliską rodzinę ,ale nie było czasu . marikeny kupie wiosna ,teraz moj jedyny cel to kuchnia!!!!!!! i porządek na rabatach a robię jeszcze sporo przetworów ,oj na urlopie jeszcze nie byłam ,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 05:32, 05 wrz 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
czytam o zapracowaniu, ale roślinki radzą sobie świetnie nawet wtedy kiedy nas nie ma Czekam na widoki rozplenicy
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies