Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

malgorzata_s... 12:34, 24 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Pozdrówka dla Was Wystawy zazdroszczę Twoja ulubienica hortka cudowna
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
popcorn 18:45, 24 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hej Krysiu, i jak?

Ten bodziszek kwitnie na fioletowo-bordowo, to bodziszek korzeniasty. Podziel go sobie i przytnij mu liście - zwiędniętny jest trochę, bo go wczoraj wykopałam, a lało dopiero dzisiaj...

znowu Cię widziałam a dychy nie oddałam Buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 19:12, 24 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
hej Krysiu, i jak?

Ten bodziszek kwitnie na fioletowo-bordowo, to bodziszek korzeniasty. Podziel go sobie i przytnij mu liście - zwiędniętny jest trochę, bo go wczoraj wykopałam, a lało dopiero dzisiaj...

znowu Cię widziałam a dychy nie oddałam Buziaki!!


Karolina super ,że choc troszkę byłaś z nami,dzięki za bodziszka juz podlany ,wsadzę niedługo
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:18, 24 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ale miałam dzisiaj fajnych gości Magda - Nikita i Bogdzia,byłyśmy najpierw na wystawie rolno przemysłowej,ceny bardzo atrakcyjne,obkupiłyśmy się a pożnie na troszkę do mnie Magda,Bożenka,Karolina dziękuję za prezenty bardzo mi się podobają i wiem gdzie je wsadzę Magda Twój pomysł zmian w kuchni zaakceptowany widziałaś zreszta i od poniedziałku będzie realizowany zapraszam na odbiór zdjęć mało mam

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mala_Mi 19:21, 24 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Krysiu... jesteście piękne kwiatuszki, ale te hortki to dopiero są okazy Ależ im maścisz, że tak szybko tak wielkie urosły
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Krys 19:22, 24 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Mala_Mi napisał(a)
Krysiu... jesteście piękne kwiatuszki, ale te hortki to dopiero są okazy Ależ im maścisz, że tak szybko tak wielkie urosły


Aniu dzięki za komplementy same rosną


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 19:29, 24 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, ale hortki bujnęły! Same kwiaty mega okazy!
Fajnie że się mogłyśmy zobaczyć, choć na chwilę. Buziole!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 19:33, 24 sie 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcarol napisał(a)
Krysiu, ale hortki bujnęły! Same kwiaty mega okazy!
Fajnie że się mogłyśmy zobaczyć, choć na chwilę. Buziole!


Karolina te żurawki o które pytałyśmy wykpiła moja przyjaciłka,zadzwoniła jak już byłyśmy w domu musiałyśmy się minąć a pani miała je w przechowalni to ich zdjęcie trochę kiepskie

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 19:50, 24 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Bardzo ładne, na pewno takich nie mam
Muszę powoli zastąpić swoje rozrośnięte bordowe ładniejszymi, bo szkoda na nie miejsca Zostaną tylko pod Marikenem, bo podoba mi się kontrast z żonkilami na wiosnę i żółciutkim kurczaczkiem Marikenem na jesień
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 21:02, 24 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu serdeczne dzięki za miłe spotkanie , obiadek i prezenty.Dziekujemy równiez Twojemu M i córci którzy też sie bardzo starali by ten dzień był dla nas miły i taki faktycznie był. Na koniec jednak burza z ulewnym deszczem popsuła miły nastrój ( ja sie panicznie boję burz) ale zanim dojechałyśmy do Pabianic pogoda sie poprawiła.Buziaczki dla Was za ten bardzo miły dzień.I juz wklejam zdjecia nie dajac komentarzy bo wiadomo że komentarze nie sa potrzebne jak sie patrzy na takie cudne okazy.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies