Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 22:25, 17 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Macham Krysiu.


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:28, 17 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
to Lichtkönigin Lucia® A (Kordes’ Söhne w 1966) to róża parkowa, u mnie zdrowa, rośnie do 2m ale ja ją przycięłam krócej, w tej chwili ma ok. 1m, dobrze znosi cień,
zrobiłam dla ciebie mały przegląd żółtych róż u siebie


Reniu dzięki za informacje,jutro poczytam u Ciebie o zółtych rożach kupiłam dzisiaj 4 zółte róze ,kwitna i pacha pieknie ale NN
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 10:05, 18 cze 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
jankosia 11:11, 19 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Nie zdążyłam wczoraj napisać. Krysiu, dziękuję za naparstnicę, wczoraj była idealna pogoda do sadzenia. Jak wróciłyśmy od Ciebie to od razu się rozpadało, wszystkie roślinki stoją dzielnie- przyjmą się A goździki zrobię małej dzisiaj dopiero. Myślałam, że masz inne a to takie same jak moje tylko różowe- boski zapach. Dla siebie też zrobię sadzonki
Ten dereń co Ci wczoraj przytargałam to odmiana Kesselringii, możesz sobie wygooglać. Tylko pamiętaj, że to patyczki wsadzane wczoraj były, z korzeniami ale jednak.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 14:32, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Zaglądam

Tez do Ciebie zagladami witam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 14:34, 20 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Macham, Krysiu!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 14:35, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Nie zdążyłam wczoraj napisać. Krysiu, dziękuję za naparstnicę, wczoraj była idealna pogoda do sadzenia. Jak wróciłyśmy od Ciebie to od razu się rozpadało, wszystkie roślinki stoją dzielnie- przyjmą się A goździki zrobię małej dzisiaj dopiero. Myślałam, że masz inne a to takie same jak moje tylko różowe- boski zapach. Dla siebie też zrobię sadzonki
Ten dereń co Ci wczoraj przytargałam to odmiana Kesselringii, możesz sobie wygooglać. Tylko pamiętaj, że to patyczki wsadzane wczoraj były, z korzeniami ale jednak.


Naparstnice sa sliczne ,Ania podala link musze obejrzec i zakupic inne odmiany,dzieki za derenie jeszczenie ma miejscowki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 14:36, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Od rana tak leje,ze na tej glinie mimo odwodnienia roslinki zaczna plywac a ja razem z nimi
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 14:41, 20 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


Naparstnice sa sliczne ,Ania podala link musze obejrzec i zakupic inne odmiany,dzieki za derenie jeszczenie ma miejscowki


Tylko ostrożnie podejdź do hasła "bylinowe". Ja się cieszę że z tej co kupiłam zebrałam nasiona i mam trochę sadzonek bo z bylina z niej taka, że jak ja nie wyrzucam roślin tak wywaliłam ją bez skrupułów Może będziesz miała więcej szczęścia
Też mi się podobają A te co dostałam od ciebie wiosną to będą jakieś giganty chyba- o ile ich mszyce nie opędzlują
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 15:33, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
Macham, Krysiu!
odmachuje bylam u Ciebie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies