Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 15:38, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)


Tylko ostrożnie podejdź do hasła "bylinowe". Ja się cieszę że z tej co kupiłam zebrałam nasiona i mam trochę sadzonek bo z bylina z niej taka, że jak ja nie wyrzucam roślin tak wywaliłam ją bez skrupułów Może będziesz miała więcej szczęścia
Też mi się podobają A te co dostałam od ciebie wiosną to będą jakieś giganty chyba- o ile ich mszyce nie opędzlują


Monika te moje napartnic nabyte od babci na targu,w ubieglym roku byly giganty a w tym nowe sadzonki posadzone pod tujami sa nizsze,szukam innych kolorow masz moze odetki ?

U Ciebie tez tak leje? W zduni sucho a u mnie nie moge wyjsc z domu to tylko 4 km
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 15:53, 20 cze 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
U mnie też pada co chwilę i nawet burza przeszła ale pogoda ogródkowa jak dla mnie. Mam odętkę. Właśnie planuję ją wysadzać z tego bajzlu przy tarasie. Tylko że nie pamiętam jak ona kwitnie. Chyba chciałam białą a dostałam taką lekko różową. Nie mam jej dużo ale jest się czym podzielić, chcesz? Miałaś ją kiedyś? Ja po jednym sezonie nic nie mogę o niej powiedzieć ale ludzie piszą że to jak perz. A ja nie chcę już takich roślin jak ten cholerny wilczomlecz i zastanawiam się czy nie posadzić w donicy. Co myślisz?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 20:17, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
U mnie też pada co chwilę i nawet burza przeszła ale pogoda ogródkowa jak dla mnie. Mam odętkę. Właśnie planuję ją wysadzać z tego bajzlu przy tarasie. Tylko że nie pamiętam jak ona kwitnie. Chyba chciałam białą a dostałam taką lekko różową. Nie mam jej dużo ale jest się czym podzielić, chcesz? Miałaś ją kiedyś? Ja po jednym sezonie nic nie mogę o niej powiedzieć ale ludzie piszą że to jak perz. A ja nie chcę już takich roślin jak ten cholerny wilczomlecz i zastanawiam się czy nie posadzić w donicy. Co myślisz?


Nic nie wiem o odetce nie mialam jej nigdy chcialam ja wsadzic na rabacie z rozami,moze Ania malami cos o niej wie zapyta ja,ale jak ekspansywna to lepiej w donicy wsadzic.
Jejku przez ten deszcz malo dzisiaj zrobilam ,oj znowu w tygodniu sie nie wyrobie a na dodatek zimno nie libie marznac
Jak cos bede wiedziala napisze
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 20:45, 20 cze 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
U mnie rośnie pod domem, nie podlewam i nie nawożę i stoi w miejscu, w "kupie". Nie rozłazi się. Z różami nie wiem czy to dobry pomysł, bo je się dokarmia, a wtedy odętka zeżre róże... hmm
ale ukopię i Ci przywiozę, przy okazji! Mam białą. Monika jak chcesz to pisz
pozdro
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 22:18, 20 cze 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dlaczego u Ciebie tyle pada a u mnie cały dzień bez deszczu? Odetkę lekko różowa tez mam jakby ktos chciał. Rozrasta się ale nie w zastraszajacym tempie ale u mnie ziemia słaba , w lepszej moze by i poszalała????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 22:31, 20 cze 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
No proszę, odętkę mam i ja, białą i różową, w starym rosła nieźle, w suchej glinie ledwo zipie Dziś u mnie wreszcie popadało, raptem 5mm. Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Krys 22:38, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
U mnie rośnie pod domem, nie podlewam i nie nawożę i stoi w miejscu, w "kupie". Nie rozłazi się. Z różami nie wiem czy to dobry pomysł, bo je się dokarmia, a wtedy odętka zeżre róże... hmm
ale ukopię i Ci przywiozę, przy okazji! Mam białą. Monika jak chcesz to pisz
pozdro
k.

To chce te biala,Monika nie wie jak ma to dla niej tez biala
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:42, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Dlaczego u Ciebie tyle pada a u mnie cały dzień bez deszczu? Odetkę lekko różowa tez mam jakby ktos chciał. Rozrasta się ale nie w zastraszajacym tempie ale u mnie ziemia słaba , w lepszej moze by i poszalała????


Bozenko u mnie praktycznie caly dzien pada,padal nawet grad na szczescie male kulki i nie poniszczyl roslin,a teraz to tak leje ,ze az strach pomyslec czy moje roslinki nie poplyna do stawu,oj niedobrze

O Odetke rozowa sie usmiecham
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:46, 20 cze 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
paniprzyroda napisał(a)
No proszę, odętkę mam i ja, białą i różową, w starym rosła nieźle, w suchej glinie ledwo zipie Dziś u mnie wreszcie popadało, raptem 5mm. Pozdrawiam.


Mariola Ty masz duzo pieknych roslin,obaogrody ladne i takie bogate w niespotykane roslinki,podziwiam.
Mam juz pelne wody dwie beczki 1000l juz sie przelewaja,rabaty sa nasaczone jak gabka,boje sie o roze zeby je grzyb nie zlapal.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
rozark 10:51, 21 cze 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
tak od jednego deszczu to nie złapie
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies