Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 10:59, 17 paź 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Przyjechała dopiero i się mądrzy. Padało cały tydzień. Starczy.


Monika bardzo nie pada ubiore sie cieplo i ide a Ty sie nie przezieb znowu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 11:07, 17 paź 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Postaram się Nie chce mi się nic w ogrodzie robić. Co postanowię że dzisiaj wysadzam ile się da to kończy się tym że część rzeczywiście sadzę ale jednocześnie coś podzielę i do doniczek. Na koniec dnia okazuje się że jestem na minusie bo więcej do doniczek wsadziłam niż wysadziłam. Taka niekończąca się historia.
A wczoraj wzięłam się za jeden pniaczek bo zachciało mi się zakonserwować go starożytną japońską metodą... Powiem ci Krysia, rąk to myślałam że nigdy nie domyję A ostatecznie okazało się że wygląda to "tak se"
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 20:44, 17 paź 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Postaram się Nie chce mi się nic w ogrodzie robić. Co postanowię że dzisiaj wysadzam ile się da to kończy się tym że część rzeczywiście sadzę ale jednocześnie coś podzielę i do doniczek. Na koniec dnia okazuje się że jestem na minusie bo więcej do doniczek wsadziłam niż wysadziłam. Taka niekończąca się historia.
A wczoraj wzięłam się za jeden pniaczek bo zachciało mi się zakonserwować go starożytną japońską metodą... Powiem ci Krysia, rąk to myślałam że nigdy nie domyję A ostatecznie okazało się że wygląda to "tak se"


Nie znam tej metody,w ogole nie znam sie na postarzaniu czy konserwacji malo dzisiaj zrobilam w ogrodzie choc energii moc,deszcz mnie wygonil zapraszam na dobre winka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 19:51, 21 paź 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Macham Krysiu i Romku.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
popcorn 20:33, 21 paź 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, posadziłaś cebulki? pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:59, 21 paź 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
popcorn napisał(a)
Krysiu, posadziłaś cebulki? pozdrawiam!!


Karolina mam opoznienie i lenia nic nie wsadzilam,pisalam ze dla mnie pazdziernik bedzie w grudniuale powaznie mialam to zrobic troche dzisiaj ale padalo i bylo zimno,wiec leglam do spania w sobote ma byc w miare ladnie,duzo ich nie mam to posadze,wlaczylam plan minimum
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:00, 21 paź 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Macham Krysiu i Romku.


Bozenko ciesze sie i odmachuje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 10:57, 22 paź 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krysiu
Czy twoje zwykłe jeżówki nie rosną czasem w półcieniu?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Margarete 15:43, 22 paź 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zagladam
Mam zaległosci w ogrodzie, cebule do posadzenia, darń do odkopania, wiele roślin jeszcze w donicach, bałagan w domu ( panowie robią mi schody), do tego same imprezy w najbliższym czasie ( w wekendy), dzieci z wizytą na Wszystkich Świetych, kupę roboty w pracy i...........chyba kota dostane
Buziam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Milka 16:33, 22 paź 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Krys napisał(a)

Siapi deszcz,ale mam sily to moze cos zrobie,bo zaleglosci duuuze,moglby byc wrzesien


Ha, ha...spiżarnia pełna, odpoczynek był, spokojnie zdążysz z cebulowymi, ja przedwczoraj sadziłam, w deszczu, średnia przyjemność, utytłałam się
Poleniuchuj a potem zrobisz, zimy nie będzie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies