Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 22:56, 12 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
kochane dziewczyny to południowa strona ,dziekuje za zainteresowanie i podpowiedzi,myśle ,że posadze tam trzmieliny szczepione pod nimi roze po dlugosci calej sciany i wszystko w obwodce lawendy i na tym koniec musze ogrniczac ilosci roslin i rabat,bo nie wyrabiam pozdrowka
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 08:29, 13 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Krys 11:46, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ide sadzic rh zobacze czy dam rade wieje okrutnie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
barbara_kraj... 11:57, 14 lis 2015


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krys napisał(a)
kochane dziewczyny to południowa strona ,dziekuje za zainteresowanie i podpowiedzi,myśle ,że posadze tam trzmieliny szczepione pod nimi roze po dlugosci calej sciany i wszystko w obwodce lawendy i na tym koniec musze ogrniczac ilosci roslin i rabat,bo nie wyrabiam pozdrowka

Ładnie będzie.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 17:34, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Basiu fajnie,że zagladasz Twoje rady i oceny bezcenne
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:47, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Jeden rh juz posadzony drugi ma przygotowany dołek (krater ) ale brakło mi kwaśnego torfu i tak praca do poniedziałku odłozona bo w marketach słaby torf przewiało mnie dzisiaj ,ale ciesze się z nowych nabytków ,Bożenko dziekuje wiesz dobrze ,że to nie przez Ciebie a dzięki Tobie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 18:52, 14 lis 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Ale ci dobrze zakupy w listopadzie Skąd ty siły bierzesz? Mi się już nic nie chce- robię już tylko to co muszę bo kręgosłup odmawia posłuszeństwa
Jak to będzie z tym ciepłuchą? Oni popędzają na to wydarzenie pokazowe egzemplarze różaneczników czy jak? Bo nie rozumiem...
Krysia czy ty pamiętasz jak kiedyś rozmawiałyśmy o tej plantacji jeżówek? Czy myślisz że wiosną mogłoby to być aktualne? Kupiłabym gościowi jakąś bombonierę czy cuś... ?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
jankosia 18:58, 14 lis 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
I zapomniałam ci napisać : nie szkoda ci południowej ściany na jakieś kulki na patyku? Moim zdaniem za duża ta ściana na takie popierdółki poza tym na tej wystawie najcieplej, można by coś nieco bardziej wrażliwego nawet tam dać Ja tam widzę jakiś duży krzew albo niewielkie drzewko Kulki na słabych nóżkach nie bedą wyglądać proporcjonalnie do wielkości ściany i wielkości ogrodu- moje zdanie
Buziaki zakupoholiczko ;p
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 18:59, 14 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Jeden rh juz posadzony drugi ma przygotowany dołek (krater ) ale brakło mi kwaśnego torfu i tak praca do poniedziałku odłozona bo w marketach słaby torf przewiało mnie dzisiaj ,ale ciesze się z nowych nabytków ,Bożenko dziekuje wiesz dobrze ,że to nie przez Ciebie a dzięki Tobie


Faktycznie zimno dfzis było a wy obydwie bez czapek. Ja juz z tego wyroslam i na urode nie patrze tylko czapę naciągam.Weż cos na przeziębienie żebys się nie rozchorowała.Dobrze ze sie wycofalas z tego że przeze mnie te rh kupujesz.Ja się dzis załamałam jak zaczelismy je sadzic , ziemia sucha jak pył , sadzi sie jak do popiołu tylko na wierzchu mokra , dla bylin wystarczy ale reszta pewnie podsycha. Jutro polewanie ale boję się następnego lata , juz nie wiem czy to wogóle ma sens by miec ogród przy takich zmianach pogody. Zadbaj o siebie bo niedługo znów spotkanie tym razem dłuższe..
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 20:06, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
I zapomniałam ci napisać : nie szkoda ci południowej ściany na jakieś kulki na patyku? Moim zdaniem za duża ta ściana na takie popierdółki poza tym na tej wystawie najcieplej, można by coś nieco bardziej wrażliwego nawet tam dać Ja tam widzę jakiś duży krzew albo niewielkie drzewko Kulki na słabych nóżkach nie bedą wyglądać proporcjonalnie do wielkości ściany i wielkości ogrodu- moje zdanie
Buziaki zakupoholiczko ;p


Monika nie bedzie kwitnacych rh 05.12 pytałyśmy ale beda foldery,opisy gospodarze beda udzielac informacji jedzmy to zawsze cos nowego ,w namiocie w szkółce
Kiedys planowałam w tej wnęce Gienie ale co koło niej ? M chciał Inversę i jak to pogodzic ?
Ja zakupoholiczka ??
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies