Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 20:08, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)


Faktycznie zimno dfzis było a wy obydwie bez czapek. Ja juz z tego wyroslam i na urode nie patrze tylko czapę naciągam.Weż cos na przeziębienie żebys się nie rozchorowała.Dobrze ze sie wycofalas z tego że przeze mnie te rh kupujesz.Ja się dzis załamałam jak zaczelismy je sadzic , ziemia sucha jak pył , sadzi sie jak do popiołu tylko na wierzchu mokra , dla bylin wystarczy ale reszta pewnie podsycha. Jutro polewanie ale boję się następnego lata , juz nie wiem czy to wogóle ma sens by miec ogród przy takich zmianach pogody. Zadbaj o siebie bo niedługo znów spotkanie tym razem dłuższe..


Bożenko pije czysty sok z cytryny,poczytam i zmykam zu bett
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anna_t 20:16, 14 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krysia szkoda ze mówiłas o torfie bo ja jechałam po naszych zakupach po torf, 250l za 38zł u ogrodnika pod Konstantynowem. kupiłam 2 i zostało mi, smieje sie że to oznacza że jeszcze nie koniec z rodkami u mnie dziękuję Ci bardzo za nasionka, w lutym będę potrzebowała instruktarzu co dalej ja jestem łasa na nasionka czy sadzonki bo to zawsze parę groszy w kieszeni
p.s. strasznie śmiszna z Ciebie osóbka
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 20:18, 14 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Bogdzia napisał(a)


Faktycznie zimno dfzis było a wy obydwie bez czapek. Ja juz z tego wyroslam i na urode nie patrze tylko czapę naciągam.Weż cos na przeziębienie żebys się nie rozchorowała.Dobrze ze sie wycofalas z tego że przeze mnie te rh kupujesz.Ja się dzis załamałam jak zaczelismy je sadzic , ziemia sucha jak pył , sadzi sie jak do popiołu tylko na wierzchu mokra , dla bylin wystarczy ale reszta pewnie podsycha. Jutro polewanie ale boję się następnego lata , juz nie wiem czy to wogóle ma sens by miec ogród przy takich zmianach pogody. Zadbaj o siebie bo niedługo znów spotkanie tym razem dłuższe..


Bogusiu jakbym wiedziała że TAK wieje to bym czape miała 100%, potem sadziłam juz opatulona jak eskimos
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Krys 20:42, 14 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Ja tez w czape i spodnie narciarskie odziana sadziłam po drodze wszystkie szkólki byly jeszcze zamkniete,u mnie to raczej wiatraki nalezy stawiac a nie rosliny sadzic
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anna_t 20:45, 14 lis 2015


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
no wiatraki dobra sprawa, prąd za darmoszkę
ja u ogrodnika też przed czasem byłam, jaki zdziwiony otwierał o 9 ze już ktoś czeka w sobotę..
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Krys 09:50, 15 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Pada,deszcz potrzebny ale dlaczego zawsze wtedy kiedy mam wolne,nie pada w tygodniu
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 09:59, 15 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie nie pada ale mży a ja chciałam podlewac ogród na ta suszę no a taka mzawka ogrodu nie podleje i mnie podlac nie pozwoli. Zaczynam miec dosc tego ogrodu.Buziaki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 10:06, 15 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Właściwie to i u mnie mżawka,Bożenko nie denerwuj sie zapowiadaja wieksze opady.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Bogdzia 10:09, 15 lis 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krys napisał(a)
Właściwie to i u mnie mżawka,Bożenko nie denerwuj sie zapowiadaja wieksze opady.


Oby tylko do mnie doszły.Miłego dnia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 10:13, 15 lis 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Dojdzie,mialam zaplanowane kopanie dolkow po nowe nasadenia i nic z tego ,juz nawet taczke kompostu dzisiaj przesialam ,ech ... musze cos innego zaplanowac .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies