Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

AnnaCh 08:15, 18 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A powiedzcie mi kupujecie na tych Sanitariuszek kompost? Bo mi trochę potrzeba, przywiozę sobie od teściowej, ale to i tak mało, a swojego nie mam jeszcze.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 08:51, 18 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Luiza napisał(a)
W sobotę Sanitariuszki? To kawa u mnie!!!!!


Kasia ale do Ciebie od Sanitariuszek to daleko i z ładunkiem nie za bardzo.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 08:53, 18 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AnnaCh napisał(a)
A powiedzcie mi kupujecie na tych Sanitariuszek kompost? Bo mi trochę potrzeba, przywiozę sobie od teściowej, ale to i tak mało, a swojego nie mam jeszcze.


Ania Renia133 tam była i Karolina a ja tak dla orientacji chce kupic niecała tone robie rózanke kolo tarasu a moj kompost jeszcze nie gotowy,obornik ma nawet przekompostowany i systematycznie go dokładam jak przekopuje nowe rabaty
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
AnnaCh 09:04, 18 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Krys napisał(a)
Ania Renia133 tam była i Karolina a ja tak dla orientacji chce kupic niecała tone robie rózanke kolo tarasu a moj kompost jeszcze nie gotowy,obornik ma nawet przekompostowany i systematycznie go dokładam jak przekopuje nowe rabaty
Dzięki spytam Reni Ja nie mam jak wozić tego, M często do Łodzi jeździ, to powiedział, że mi będzie po kilka worków przywoził
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Margarete 10:23, 18 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Dzięki spytam Reni Ja nie mam jak wozić tego, M często do Łodzi jeździ, to powiedział, że mi będzie po kilka worków przywoził

Ja z tego samego powodu od 3 lat kupuje tam kompost w workach, łatwiej jest mi tez go przetrzymać w ogrodzie w sezonie bo własciwie nie mam takiego ukrytego miejsca na "bajzlownik"... a tak to stoją sobie zielone woreczki w szeregu i jest ok
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:24, 18 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krysiu ale bedzie pieknie u ciebie z tymi różami koło tarsu i nowym trawnikiem...oczyma wyobraźni już widzę taki busz różany jak u Zielonej Marty. Ale będzie czad.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaCh 10:35, 18 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Margarete napisał(a)
Ja z tego samego powodu od 3 lat kupuje tam kompost w workach, łatwiej jest mi tez go przetrzymać w ogrodzie w sezonie bo własciwie nie mam takiego ukrytego miejsca na "bajzlownik"... a tak to stoją sobie zielone woreczki w szeregu i jest ok
O to super wiadomości co do kompostu. W takim razie będę wysyłała M po te woreczki Małgosiu, po Twoim ogrodzie już też biegałam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 10:37, 18 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krysiu
A dużo kupujesz tego kompostu?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Krys 10:43, 18 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Krysiu ale bedzie pieknie u ciebie z tymi różami koło tarsu i nowym trawnikiem...oczyma wyobraźni już widzę taki busz różany jak u Zielonej Marty. Ale będzie czad.....


Małgosiu do trawnika to jeszcze daaaaaaaaaaaaalek droga:0 gdzies wczoraj na któryś watku czytałam memoriał o tym,że trawnik to duzo pracy,duzo pieniedzy i obawy przed psem czy goścmi deczącymi go ale ... ja juz nie moge powiekszac rabat
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anna_t 11:28, 18 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
pozdrawiam
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies