Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

jankosia 20:51, 19 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Akurat! Zrobiła zamieszanie i teraz udaje że niby specjalnie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 21:11, 19 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Akurat! Zrobiła zamieszanie i teraz udaje że niby specjalnie


Słowo honoru że tak było. Dobrze ze jestes Moniko bo własnie obejrzałam zwiastun nowego odcinka Mai w ogrodzie i zachęcam Cię do obejrzenia. Piękne wierzby takie jakie powinnas miec, oczywiscie nie zadne gatunkowe.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
jankosia 21:17, 19 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Widziałam ten zwiastun kwadrans temu i pomyślałam o Tobie Myślę "Bogdzia to pewnie o takich wierzbach myślała"
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 21:31, 19 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Widziałam ten zwiastun kwadrans temu i pomyślałam o Tobie Myślę "Bogdzia to pewnie o takich wierzbach myślała"


O tej szczególnie na której hamak był zawieszony.Cudna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 22:24, 19 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Normalnie od razu pomyślałam, że to jakiś szyfr i myślę "coś mnie omija" szmpon dobre
Jak tam Krysia, działasz coś? Czy tylko tak udajesz z tą różanką? Mieszanka trawnikowa wybrana? Ja chcę taką jak Renia siała Już mnie łapki świerzbią, ale jeszcze nie sieję i nic nie przycinałam. Jeszcze chwilkę wytrzymam, a ty? I te róże co sadziłam to brzydkie się zrobiły, prawie czarne te pędy. To oznacza, że przemarzły? Pod kopczyki nie zaglądam bo już bym je rozgarnęła wtedy, a chyba za wcześnie. Jakby mi zmarzły teraz to już nieprędko bym po nie sięgnęła znowu


Smiesznie z tym szamponem Jak mam dzialac w ogrodzie jak ciagle pada,albo zimno,teraz mam bialo zasypalo. Uporzadkowalam skrzynki warzywne,jutro mialam przekopac i snieg,posadzilam bzy-lilaki,mialam jutro dokonczy,obcielismy drzewa owocowe i mial byc jutro oprysk....,obcielam jedna hortensje,patyczki w wodzie puszczaja listki trawnik nie ruszony bo tone w blocie.
Palowalam jutro wyjazd po kompost i bulwa ale pojedziemy na wystawe kurek
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:30, 19 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
No na reszcie u mnie maly ruch fajnie dziewczyny,ze czuwacie czy jeszcze zyje cos tam robie w ogrodzie,dzisiaj melioracje naziemna uskutecznilam i rzeka poszla do saczkow za oknem bialo,wiec kamieni na przyszlym trawniku nie widacsnieg zakryl kielkujace tulipany,krokusy,ranniki szt.3 sa czapy na hortensjach i pieknyy widok w oddali,szkoda ze to nie gory
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 22:35, 19 lut 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A bo widzisz Krysia, tym co wszystkich pociąga zawsze była, jest i będzie tajemnica Rzuć następnym razem jakieś hasło od czapy np. Syrop glukozowy albo peeling enzymatyczny i od razu zacznie się dyskusja Wiem: Kreda bolońska!
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
AnnaCh 22:37, 19 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Krysiu, u mnie też biało Miałam wielkie plany, też chciałam podziałać w ogrodzie, a przede wszystkim uporządkować warzywnik. No nic, w końcu to dopiero luty...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 23:00, 19 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
A bo widzisz Krysia, tym co wszystkich pociąga zawsze była, jest i będzie tajemnica Rzuć następnym razem jakieś hasło od czapy np. Syrop glukozowy albo peeling enzymatyczny i od razu zacznie się dyskusja Wiem: Kreda bolońska!


kreda bolonska dobrze ze jest wujek google
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:01, 19 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AnnaCh napisał(a)
Krysiu, u mnie też biało Miałam wielkie plany, też chciałam podziałać w ogrodzie, a przede wszystkim uporządkować warzywnik. No nic, w końcu to dopiero luty...


Aniu msza race to dopiero luty ale juz by sie chcialo podzialac w ogrodzie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies