Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Kasya 18:30, 20 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42010
juz ciełas hortki ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ren133 18:43, 20 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)


Pij 3x dziennie po lyzeczce na szklanke
Bylismy po kompost,jak wstalam i zobaczylam cala okolice biala to zalamka i stwierdzilam,ze i tak z ogrodkowania nici to podskoczymy,bylismy tez na wystawie Farma ale tam kicha dla rolikow sprzet
Na nasz samochod naladowalismy prawie tone na ok 63zl,przykrylismy lekko napelnionymi workami.Nastepnym razem mozemy jechac razem z Twoja przyczepka to bedziesz miala dla siebie,oplaca sie samemu workowac czy luzem brac bo o 1/3 taniej.bralismy spod wiaty to byl suchy i lzejszy





Brałam 2 łyżeczki ... A tego kompostu to sporo wam się zmieściło To teraz tylko wiosna by się przydała ... żeby móc rośliny przesadzać A dowiadywałaś się o glebogryzarkę?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AnnaCh 18:53, 20 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzięki Krysiu, a ja słyszałam, że w wodzie, to często gniją i lepiej do ziemi. Ehh... Jak nie miałam ogrodu, to miałam mniej problemów Ale ile i mniej radości
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 19:36, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
rozark napisał(a)
załapie się na jednego patyczka?
to ta po prawej stronie bramy co mi się tak podobała?
do Małgosi przywiozę ci Anabelkę Strong


Reniu jasne oby sie tylko przyjely,przywioze do Malgosi,jeszcze nie robilam ostatecznego ciecia tylko tak bo juz nie wytrzymalam,fajnie nie mam Anabell Strong,a jeszcze Ci Grandiflore przywioze jeszcze jej nic nie cielam bo troche w przeciagu rosnie ,zdrowiej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:38, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
To poważna sprawa z taką ilością kompostu, roślinki się ucieszą i odwzajemnią starania


Ula mysle,ze sie uciesza i odwdziecia,tak naprawde to mi ziemi potrzeba do podwyzszenia terenu,kompost to tak na dokladke bo mam staly dostep do obornika a wlasny kompost sie robi
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:38, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:42, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Pogoda byle jaka to chociaż kompostu nawieźliście
A ja miałam ogrodowe plany i mnie przeziębienie w domu uziemniło.
Dzięki za info o wit C

Byle do wiosny!!!

Rano u mnie byl snieg i zimno dlatego pojechalismy Malgosiu ta witamina trzyma mnie i Romka od dluzszego czasu bez przeziebienie a i pracownikow moich tez ja zapodaje aby na zwolnienie nie chodzili czytaja a poza tym odkwasza organizm,wiec na zdrowie
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:44, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasya napisał(a)
juz ciełas hortki ?


Kasia jeszcze nie tylko kilka galazek do rozmnozenia bo nie wytrzymalam,ale jak po niedzieli bedzie cieplej to ruszam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:46, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AnnaCh napisał(a)
Dzięki Krysiu, a ja słyszałam, że w wodzie, to często gniją i lepiej do ziemi. Ehh... Jak nie miałam ogrodu, to miałam mniej problemów Ale ile i mniej radości


Ania moze podziel troche tak i tak,a jak sie ociepli do ogrodu dla mnie ogrod to lek na cale zlo,nie mam pokazowego bo duza powierzchnia ,ale ciesze sie z niego
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:49, 20 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Renia nie pytalam o glebogryzarke nie bylo kiedy a i jeszcze nie bedziemy nia dzialac.Mam problem bo po lewej wzdluz podjadu stoi woda musimy cos z tym zrobi bo tam maja rosnac ... umbry i inne ..a tam glina jesienia nawieziona przez mojego M jako ziemia masakra,musi to wywiez.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies