Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Kasik 19:10, 28 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Piękne te serby. Żeby jeszcze urosły do oczekiwanej wysokości i przestały _ byłyby idealne.

Tło dla roślin bardzo eleganckie.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Karol99 19:20, 28 lut 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Pięknie świerki podrosly.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Krys 19:22, 28 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasik napisał(a)
Piękne te serby. Żeby jeszcze urosły do oczekiwanej wysokości i przestały _ byłyby idealne.

Tło dla roślin bardzo eleganckie.


Kasiu a jakie wrozysz niebezpieczenstwo?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Kasik 19:32, 28 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Krys napisał(a)


Kasiu a jakie wrozysz niebezpieczenstwo?


No co ty, żadne niebezpieczeństwo. Tylko są to drzewa rosnące wysoko, a chciałoby się tak tylko ciut za wysokość płotu. Ja miałam od frontu posadzone przez pierwszego właściciela różne "choinki". Wszystkie wytargałam, choć bardzo ładne były. Tylko co po kilkunastu latach? Po zatym blisko były rury gazowe i wodne i bałam się, że korzenie mi to poniszczą i przy jakimś remoncie będzie kiepsko. Dziś mam łysy płot i kombinuję coś innego.

Po obu stronach działki u mnie są tuje i choć nie przepadam za nimi, to właśnie je można z łatwością ujarzmić.

Ale Ty się nie przejmuj- piękne są serby i jeśli nie przeszkadza ich wysokość docelowa to jak najbardziej.

Rozpisałam się jak nigdy
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Krys 19:53, 28 lut 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasiu wielki dzieki,to musze pomyslec aby je ciac,tylko czy jak uciacham czubek to jak beda wygladac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Kasik 20:13, 28 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Krys napisał(a)
Kasiu wielki dzieki,to musze pomyslec aby je ciac,tylko czy jak uciacham czubek to jak beda wygladac


No właśnie nie możesz bo fatalnie wygląda. Zapytaj może Danusi jak je prowadzić. Ona fachowiec.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Margarete 22:07, 28 lut 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krysiu na stoisku z clemstisami (najbardziej znanego polskiego producenta) sprzedawano rośliny po 10 zł ale wybór był ograniczony. Summer Song nie było ani żadnego innego typu Montana też nie....innych z kolei ja nie chciałam, chociaż może mogłam wybrać jakieś...

No trudno...

Buziaki. I cofam się żeby poczytać co u ciebie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaCh 22:36, 28 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Te zdjęcia ze świerkami to i dla mnie przydatne, bo chciałam u siebie posadzić i też się zastanawiam co ile. Chyba zrobię tak jak u Ciebie, co 1,40
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Bogdzia 10:29, 29 lut 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Krysiu przesyłkę dostałam i na razie tylko dziekuje. Serby ładnie Ci rosna ale dziewczyny mają racje to wysokie drzewa. Mnie juz denerwuje ich wysokosc ,niestety m nie chciał jej ograniczac a teraz juz by trzeba gruby pień ciąc.Jesli utniesz czubek to po jakims czasie górne gałazki podniosą sie do góry i utworza kilka czubków ale gdy jeden z nich zacznie dominowac to pozostałe znów przyjma rolę bocznych gałązek, czasem dobrze jest je odgiąc i przywiązac sznurkami.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
anna_t 11:49, 29 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krys napisał(a)
Info dla Ani ogrod z pregola ,serba mam posadzoneco 1.4m ale nie zalezy mi aby byly zywoplotem,sadzone nalutkie w 2012 (9.0zl szt.) jak na zdjeciu,rosna szybko i nalezy pamietac ,ze to chyba jedyne iglaste nie lubiace kwasnej ziemi,u mnie maja chyba troche za duzo gliny

Po posadzeniu



Obecnie

Krysiu bardzo Ci dziękuje! wydaje mi sie ze sporo urosły w te 3 lata, maja pewnie okolo 2m? no to mam teraz zagwostkę czy swoje "ściaśnić" trochę...ciekawe kiedy się zejdą prawda?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies