Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 20:17, 16 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
bozga napisał(a)
Już wygląda pięknie a w przyszłym roku powalisz nas na kolana

Bożenko dziekuje,jestes dla mnie niedościgniona inspiracją .

malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale perełka powstaje Krysiu szacun wielki

Małgosiu buziaki ,musze działac bo inaczej żle by było ze mna,rece i głowa zajete.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 20:22, 16 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)


Bożenko jest miejsce na posadzenie roslin ukrytych w mordorze

Wczoraj po zakonczonej pracy,choc jeszcze nie skonczonej rabacie,ale pewnie wiosna dokoncze .






Fajnie to wygląda
Krysiu A Ty obornik rozsypujesz na wierzchu i potem to przekopujesz i dopiero sadzisz? bo ja to dołka daję ...
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Krys 20:38, 16 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Renia pod kostki bukszpanowe wykopałam doł na głebokość 3/4 szpadla połozyłam kompost na pół szpadla przekopałam ,ułozyłam bukszpany i zmieszaną ziemia z kompostem zasypałam.
Pod zurawki rozłozyłam kompost i przekopałam.
Dumam teraz co w pozostałe kwadraty wsadzic pewnie dwa nastepne pójdzie runianka bo mam jej sporo.
Teraz załuje,że nie zrobiłam prostokatów tak jak u Ciebie (mam 100x90) ale juz nie przesadze a bukszpanów mam jeszcze sporo.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 20:52, 16 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Zaraz zaraz jeszcze raz ... pośrodku jest grab w kostce, po lewo od niego kostka bukszpanowa i kostka z żurawek i grab i dalej po lewo chcesz dać runiankę? I symetrycznie powtórzyc po prawo?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
yolka 21:04, 16 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wykonałaś ogrom pracy, gratuluję efektu, który widać już teraz, wiosną to dopiero będzie spektakl. Krusiu, ja również mam runiankę i wygląda źle tam gdzie rośnie, czy nie jest zbyt późno na przesadzanie.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 21:06, 16 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mam pytanie, to kolumnowe drzewo z jasno zielonymi listkami w kwaterze bukszpanowej to co to jest?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 21:07, 16 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Zaraz zaraz jeszcze raz ... pośrodku jest grab w kostce, po lewo od niego kostka bukszpanowa i kostka z żurawek i grab i dalej po lewo chcesz dać runiankę? I symetrycznie powtórzyc po prawo?


Grab w kostce nr1.środkowy po lewo i prawo kostka zurawek ,kostka pelna bukszpanów i za tą chce dac kostke z runianki,dalej po prawo grab nr 2 w kostce i nr 3 w kostce i nastepne kostki z jakimis trawami i znowu bukszpany,mi wyszlo 9 kostek bukszpanu,
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:09, 16 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Jolu to drzewo to grab,u mnie runianka dobrze rosnie nawet na sloncu a moze masz race ze juz za pzno na jej przesadzanie.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 21:12, 16 paź 2016


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Krys napisał(a)
Jolu to drzewo to grab,u mnie runianka dobrze rosnie nawet na sloncu a moze masz race ze juz za pzno na jej przesadzanie.

Ja chyba na wiosnę przesadzę, jutro zrobię próbę na kawałku i zobaczymy jak przezimuje
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
ren133 21:14, 16 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Krys napisał(a)


Grab w kostce nr1.środkowy po lewo i prawo kostka zurawek ,kostka pelna bukszpanów i za tą chce dac kostke z runianki,dalej po prawo grab nr 2 w kostce i nr 3 w kostce i nastepne kostki z jakimis trawami i znowu bukszpany,mi wyszlo 9 kostek bukszpanu,


czyli brakuje graba po prawo?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies