Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:20, 16 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Po prawo jest brakuje po lewo nr3 - bedzie,
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 21:44, 16 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Już przechodzę na wątek bo się pewnie wkurzasz że tu ci piszą na wątku a tu znowu na priv i weź tu się rozdwój człowieku
Mocno ci się z tym klonikiem spieszy? Bo tak jak ci pisałam, te dostępne na miejscu to tak sobie. Do Szmitów daleko, ale taki piękny okaz tam kupiliśmy że na pewno byłabyś zadowolona. Nie wiem kiedy teraz pojedziemy, ale w planach jest jeszcze jeden klon od nich (w opcji samochodowej) lub kilka drzew w opcji z przyczepką

Napracowałaś się kobitko to i nagrodę w postaci zieloniutkiego trawniczka masz- tak jest zawsze

P.S. Nie zjem jutro wszystkiego także wiesz
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Luki 21:52, 16 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Krysiu jestem pod ogromnym wrażenie, podziwiam wykonane prace.
Dobra robota, trzymaj się ciepło
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Kasya 22:14, 16 paź 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
Krys napisał(a)


Bożenko jest miejsce na posadzenie roslin ukrytych w mordorze

Wczoraj po zakonczonej pracy,choc jeszcze nie skonczonej rabacie,ale pewnie wiosna dokoncze .





ale sie narobilas...ale bardzo elegancko wyszlo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ren133 22:22, 16 paź 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Aha ... środkowy ma żurawki po prawo i lewo, potem kostki po jednej i po drugiej potem ??? i brzegowe graby?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Bogdzia 23:04, 16 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Patrzę na Twoje hortki i wydaje mi się ze bardzo dużo urosły w tym roku. Fajnie ze te rośliny z mordoru znają własciwe miejsce.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 20:14, 17 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Luki napisał(a)
Krysiu jestem pod ogromnym wrażenie, podziwiam wykonane prace.
Dobra robota, trzymaj się ciepło

Wielkie dzięki Łukasz .
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:15, 17 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Aha ... środkowy ma żurawki po prawo i lewo, potem kostki po jednej i po drugiej potem ??? i brzegowe graby?


Renia tak jak piszesz tylko co w pozostałe kwadraty? Mysłałam w dwa runianke,ale to juz wiosna ,reszta juz wiosn teraz za pozno na przesadzanie i juz mi sie nie chce.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:18, 17 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Patrzę na Twoje hortki i wydaje mi się ze bardzo dużo urosły w tym roku. Fajnie ze te rośliny z mordoru znają własciwe miejsce.


Bożenko hrotensje w tym roku raczej marne,jakos takie kolory maja dziwne i szybko brazowieja.Mordor jak to mówiła Agata ogarne wiosn.Musze jeszcze wyczyscic tuje nie zrobiłam wszystkich wiosna.Przydało by im sie tez zasilenie jesienne ale to jak zdaze to moze w sobote.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 20:21, 17 paź 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Już przechodzę na wątek bo się pewnie wkurzasz że tu ci piszą na wątku a tu znowu na priv i weź tu się rozdwój człowieku
Mocno ci się z tym klonikiem spieszy? Bo tak jak ci pisałam, te dostępne na miejscu to tak sobie. Do Szmitów daleko, ale taki piękny okaz tam kupiliśmy że na pewno byłabyś zadowolona. Nie wiem kiedy teraz pojedziemy, ale w planach jest jeszcze jeden klon od nich (w opcji samochodowej) lub kilka drzew w opcji z przyczepką

Napracowałaś się kobitko to i nagrodę w postaci zieloniutkiego trawniczka masz- tak jest zawsze

P.S. Nie zjem jutro wszystkiego także wiesz


ostatnio wyjatkowo spokojna jestem nawet bez dopalaczy. Z klonami sie nie spieszy zwłaszcza,że zima u mnie strasznie wieje i bym sie o nie bała,to moze juz odłoże do wiosny ten pomysł.Spodobały mi sie w Rogowie,ale do kupna były kiepskie egzemplarze.Zapraszam i ja na obejrzenie trawniczka.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies