Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 21:29, 21 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
A ja właśnie skończyłam sadzonkować hortki! Tadam!!! Po przeszło tygodniu. Ale mam nadzieję że nie zauważyły


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 21:34, 21 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Do jakiej grubości gałęzi ten sprzęcik. Fajny. Mam nożyce szpalerowe są lekkie no i z gwarancją


Ula 22 mm,jest super,sam tnie juz mam przyciete wszystkie hortki i trawy ,nowym sprzetem trawy tez ciełam swierka srebnego tez nim dzisiaj odchudziłam,jest lekki i na razie bardzo ostry

Ula moze chcesz patyczki mam rozne, u mnie pieknie rosnaca Renhy Vanili,Grandiflora,Phantom ?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ryska 22:48, 21 mar 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11603
Hej Krysiu, przyszłam sekator obejrzeć. Widzę, że już wypróbowany i jesteś zadowolona.
Też muszę kupić takie cacko, szczególnie do róż, raptem 30 sztuk mam, ale jednak jest co ciąć.
Pozdrawiam i zaznaczam, to sobie po cichutku zajrzę co jakiś czas
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Urszulla 00:33, 22 mar 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Krysiu miałabym ochotę na phantoma. A rehny vanilia mam i się na nią wkurzam bo się strasznie pokłada. A jak u Ciebie?

Ja włożylam kilka swoich wprost do ziemi po cięciu - będzie coś to będzie a jak nie to nie. Może spróbuj mi też tak zrobić i ukorzenic u Ciebie. Bo podejrzewam ze jak przyjadą pocztą to i tak z nich nic nie będzie. Mi do tej pory udało się tylko jedną uzyskać i dałam sąsiadce. W zeszłym roku kwitla jej 1 kwiatkiem.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 00:43, 22 mar 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Do takich rzeczy jak trawy i hortki używam na razie ręcznego sektora. Ale rzeczywiście taki zakup niedługo przede mną bo łodygi grubieja. Ha.ha
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Krys 11:14, 22 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Krysiu miałabym ochotę na phantoma. A rehny vanilia mam i się na nią wkurzam bo się strasznie pokłada. A jak u Ciebie?

Ja włożylam kilka swoich wprost do ziemi po cięciu - będzie coś to będzie a jak nie to nie. Może spróbuj mi też tak zrobić i ukorzenic u Ciebie. Bo podejrzewam ze jak przyjadą pocztą to i tak z nich nic nie będzie. Mi do tej pory udało się tylko jedną uzyskać i dałam sąsiadce. W zeszłym roku kwitla jej 1 kwiatkiem.


Ula ukorzenie u siebie dla Ciebie,moze sie u Bozenki spotkamy ale rzeczywiscie poczta ukorzeniony łatwiej przetrwa
Moje Renhy Vanili troche podpieram ale to moja najstarsza hortensja jest piekna
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Agania 14:56, 22 mar 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jak Krysiu sekator już przetestowałaś...profesjonalny sprzet i wygląda bojowo
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Krys 15:13, 22 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agania napisał(a)
Jak Krysiu sekator już przetestowałaś...profesjonalny sprzet i wygląda bojowo

Aga przetestowany,wieczorem wyczyszczony,działa bez zarzutu jestem zadowolona,dzisiaj dalsza walka z cieciem i przesadzaniem.
Reni133 nie moge wpuszczac na działke,przez nia mam przemeblowanie,dzisiaj ruszam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ren133 15:15, 22 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017


PS Tuje są!!! ale takie 105-120cm
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
jankosia 01:35, 23 mar 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)

Reni133 nie moge wpuszczac na działke,przez nia mam przemeblowanie,dzisiaj ruszam


A to projektowanie u ciebie było czy tylko na szaberek przyjechała?

Gdzie tujki będziesz sadzić?
W sobotę ma być cudna pogoda, pociachasz sobie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies