Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 09:11, 19 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasya napisał(a)


w piatek, ale juz nie jest 20 tylko 18...


To super wiadomośc, biore urlop w piątek to moze w koncu uporzadkuje moj mordor
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:13, 19 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)


Tylko uważaj na blokadę. W nowych fiskarsach jest jakaś taka gównowata jeśli mogę tak wprost Ale i tak to super narzędzia Do sklepu małża dzisiaj wysłałam to nawet sobie nie oglądnęłam ale co się odwlecze... Ale będę miała ostnicy w tym roku! Już ponad 250 siewek popikowałam a drugie tyle przede mną. Specjalnie kupiony do tego celu regał się skończył, doszedł stolik ale i tak się nie zmieszczę Potrzebuję ogrzewaną szklarnię No albo dom bez kotów co by się nie ograniczać do zamykanych pomieszczeń hihi
Buziaki


To ja sie usmiechne o kilka sadzonek,bo moje marne cos w tym roku przypomnialas mi ze trzeba je pikowac chya zaraz sie za nie wezme bo u mnie niemilosiernie wieje i zimno wiec z prac w ogrodzie nici
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:14, 19 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kasik napisał(a)
NO pewnie zamiast bluzeczki- sprzęciorek

Mam wrażenie, że zaczynam rozumieć facetów. Kiedyś nie miałam zielonego pojęcia i nie mogłam zrozumieć jak można się cieszyć z nakładek, śrubokrętów czy innych wiertarek. Dziś- A i owszem.


Kasiu w zeszłym roku szpadel dostałam na imieniny
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
alis 20:16, 19 mar 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Przyszłam do Ciebie od Madżenki obejrzeć sekatorek, super sprzęcik, co marka to marka
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Krys 20:26, 19 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
alis napisał(a)
Przyszłam do Ciebie od Madżenki obejrzeć sekatorek, super sprzęcik, co marka to marka

warto zainwestowac w dobty sprzet,zwlaszcza,ze to wydatek na dluzej,no i warto oszczedzac nasze nadgarstki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 20:32, 19 mar 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


To ja sie usmiechne o kilka sadzonek,bo moje marne cos w tym roku przypomnialas mi ze trzeba je pikowac chya zaraz sie za nie wezme bo u mnie niemilosiernie wieje i zimno wiec z prac w ogrodzie nici


Krysia, no pewnie że dostaniesz A czemu marne? Pytam bo moje też gorsze niż zwykle za względu na ziemię do siewu Ale popikowane już w połowie więc mam nadzieję że odbiją Ty to tyle mi dałaś roślinek i ciągle chcesz nowymi częstować choćbyś sama miała tylko kawałek że ja nie wiem kiedy ci się odpłacę. <3
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 20:08, 20 mar 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)


Krysia, no pewnie że dostaniesz A czemu marne? Pytam bo moje też gorsze niż zwykle za względu na ziemię do siewu Ale popikowane już w połowie więc mam nadzieję że odbiją Ty to tyle mi dałaś roślinek i ciągle chcesz nowymi częstować choćbyś sama miała tylko kawałek że ja nie wiem kiedy ci się odpłacę. <3


Oj tam oj tam Monika kupuj ten sekator bo ona sma tnie ,dzisiaj w blyskawicznym tempie wlasnie nim obcięłam 3 duuuuze hortensje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 01:04, 21 mar 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
A ja właśnie skończyłam sadzonkować hortki! Tadam!!! Po przeszło tygodniu. Ale mam nadzieję że nie zauważyły
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Bogdzia 20:47, 21 mar 2017


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
jankosia napisał(a)
Ale mam nadzieję że nie zauważyły


Monika niemożliwa jestes
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Urszulla 21:01, 21 mar 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Do jakiej grubości gałęzi ten sprzęcik. Fajny. Mam nożyce szpalerowe są lekkie no i z gwarancją
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies