Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Margarete 01:15, 24 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)


Małgosiu fajna ta rabata z jeżówkami,one juz Twoje mam tez w tym roku spore kępy białych ,fajnie wygladaja.
W tym roku podoba mi sie moj ogród mimo,że duzo chwastów i jeszcze masa pracy w celu uporządkowania

Chwastów to i ja mam mnóstwo choć ty przy powierzchni twojego ogrodu na pewno masz nieporównanie więcej roboty - tym bardziej satysfakcję możesz mieć większą z tego co już zrobiłaś.
Białe jeżówki też mam - dwie kępy i też je lubię ale u mnie się nie mnożą - nie mam sadzonek....jakieś "bezpłodne" te moje czy jak...
Ale już nie dokładam niczego na rabaty bo ciasno tam mam i przesadzać nie mam gdzie.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 23:31, 24 lip 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Rany, jakie piękne widoczki pokazujesz! Musze do ciebie przyjechać na spektakl hortensjowy.
Zdjęcia metamorfozy ogródka po prostu powalają. To niesamowite jak może w ciągu kilku lat zmienić się ogród. Jaki ogrom pracy trzeba wykonać... Brawo Ty !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Krys 23:34, 24 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Nikita napisał(a)
Rany, jakie piękne widoczki pokazujesz! Musze do ciebie przyjechać na spektakl hortensjowy.
Zdjęcia metamorfozy ogródka po prostu powalają. To niesamowite jak może w ciągu kilku lat zmienić się ogród. Jaki ogrom pracy trzeba wykonać... Brawo Ty !!!


Magda zapraszam a bedziesz w K w sobote?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 09:26, 25 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
paniprzyroda 11:53, 31 lip 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu, jeszcze raz dzięki I do zobaczenia już niedługo
____________________
Dwa ogrody
Nikita 23:52, 08 sie 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Puk, puk...halo !!! A pani to gdzie się podziewa ?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 00:20, 09 sie 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I tu też ty przede mną...łażę dziś oo forum twoim śladem w te same miejsca...Magda ...ha, ha, ha

Krysiu buziaki
O fotki nowe poproszę. Na pewno masz już hortkowy pokaż.
A swoje jeżówkowe dzieci u mnie widziałaś ? Jakie dorodne porosły ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 17:24, 19 sie 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ciasto upieczone,"rosół" ugotowany,"kura" się piecze,kotlety smażą, do zrobienia posprzątac w domu i ogrodzie deszczyk troszkę podlał ale chwasty, chwasty,chwasty precz .


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
anna_t 17:28, 19 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Krysia pieknie! szkoda ze nie będe mogła zobaczyc na zywo jutro, ale dziś na 40-tkę idziemy i jutro pewnie będę mało ogarnięta. tym bardziej że to pierwsze wyjście od niepamiętam kiedy bez dzieci i bez dzieci rano więc WKOŃcu się wyśpię.............
ściskam mocno!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 17:29, 19 sie 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
a i zapomniałam napisać.. moje limki jeszcze nie kwitną szok! polar bear to jednak moj nr. 1
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies