Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Kasya 23:16, 20 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41998
matko...ta odetka to jakas mutantka niespotykanie wielkie kwiaty...ale u ciebie wszystko takie dorodne
a trawniczek palce lizac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Krys 22:37, 21 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Właśnie pisałam u Karoliny że odkopię sobie kawałek białej odętki od ciebie wiosną. A potem pomyślałam: "a może Krysi jeszcze powinnam powiedzieć" W zamian oferuję bladoróżową Albo sadźca bym ci dała, u ciebie to by rósł, u mnie słabo słabiutko i aby aby :'( A tak mi się podobają... chlip chlip :'(

Trawnik masz wzorcowy, deszcze służą naszym ogrodom Oby całe lato było takie Ty używasz tego nawozu co ja, pamiętasz że to co 3 tygodnie trzeba sypać?


Monika no możesz sobie skubac Odetke,ale ja juz nic nie chce a o jakim nawozie piszesz?
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
jankosia 01:32, 22 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krysia, o tym do trawnika
Wiosną wezmę kawałek. A ty wiesz że miałam kiedyś i wyrzuciłam. Ty też usuniesz, ale to jeszcze z sezon/dwa Potem będziesz chciała znowu to ukopiesz sobie ode mnie

Hipotetycznie tylko, jeśli jakaś gapa nie ścięła hortensji wiosną bo miała ją przesadzić i ściąć po posadzeniu, ale jakoś tak zeszło to teraz co? Strasznie dużo małych kwiatuchów będzie i krzak najpokraczniejszy z pokracznych?
A widziałaś że jeden z moich tegorocznych patyczków rosnących w butelce zakwita? Żeby ich uprawa szła mi tak jak rozmnażanie
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 17:32, 22 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)
Krysia, o tym do trawnika
Wiosną wezmę kawałek. A ty wiesz że miałam kiedyś i wyrzuciłam. Ty też usuniesz, ale to jeszcze z sezon/dwa Potem będziesz chciała znowu to ukopiesz sobie ode mnie

Hipotetycznie tylko, jeśli jakaś gapa nie ścięła hortensji wiosną bo miała ją przesadzić i ściąć po posadzeniu, ale jakoś tak zeszło to teraz co? Strasznie dużo małych kwiatuchów będzie i krzak najpokraczniejszy z pokracznych?
A widziałaś że jeden z moich tegorocznych patyczków rosnących w butelce zakwita? Żeby ich uprawa szła mi tak jak rozmnażanie


Monika Jary juz nie używam.
Z tą hortensja to chyba raczej trzeba poczekac do przyszłego roku.
Ja ma we wiaderku kilka patyczków,juz nie wiem jakiej hortensji i maja drobne kwiatki,ide zaraz je wsadzic ,urobiłam im w koncu miejsce
Codziennie gonię czas zapraszam na kawkę




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:36, 22 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145



Jan Paweł II


____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:38, 22 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145




____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 17:42, 22 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145





____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
yolka 21:21, 22 lip 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Perowskia świeci jak żarówka, ładnie to wygląda
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 00:55, 23 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


Monika Jary juz nie używam.
Z tą hortensja to chyba raczej trzeba poczekac do przyszłego roku.
Ja ma we wiaderku kilka patyczków,juz nie wiem jakiej hortensji i maja drobne kwiatki,ide zaraz je wsadzic ,urobiłam im w koncu miejsce
Codziennie gonię czas zapraszam na kawkę







Jary? Nieeee, ja też tego do trawnika nie używam. Florovit z dodatkowym żelazem Oj Krysia, mylisz kobieto Florovit z ekstra żelazem sypiesz co trzy tygodnie Ja takiego od lat używam w sezonie i teraz ty też taki miałaś, pamiętasz? Czy ja już coś mylę? :/

Na kawkę to ja zapraszam, mam babeczki i ciasto
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Krys 09:25, 23 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
jankosia napisał(a)



Jary? Nieeee, ja też tego do trawnika nie używam. Florovit z dodatkowym żelazem Oj Krysia, mylisz kobieto Florovit z ekstra żelazem sypiesz co trzy tygodnie Ja takiego od lat używam w sezonie i teraz ty też taki miałaś, pamiętasz? Czy ja już coś mylę? :/

Na kawkę to ja zapraszam, mam babeczki i ciasto


Monika a gdzie kupujesz nawóz? miałam florowit do trawnika z mchem.
Dzisiaj nie wpadne corka przyjezdza na obiad,wracaja z Warszawy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies