Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Kindzia 09:00, 18 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko i córko...jakich przemian dokonałaś!!! Pięknie!!! I jakie hortki mięsiste, będzie szał!!!

U mnie rośnie odętka wirginijska już długo...i wysoka rośnie, pokłada się to dziadostwo...a u Ciebie taka zwarta, stojąca i chyba niższa, chyba jakąś inną odmianę masz, nawet nie myślałam, że są inne odmiany. Moja walczy o miejsce z tymi zwykłymi jeżówkami i tojadem mocnym, to się słabo rozłazi, ale czytałam, że to potrafi, rozłogi tworzy...

Psiuka tez podziwiam, kawał psa Jaka to rasa Krysiu?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ren133 09:03, 18 lip 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Śliczny trawniczek))))

Super!!!
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Urszulla 12:29, 18 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Red Baron u Ciebie ładnie rośnie. Nie wiem ile tam było sadzonek na początku
Metamorfozy cudne na tej nawożonej ziemi wszystko rośnie jak na drożdżach.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
AgataP 13:49, 19 lip 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kryśka jakie Ty masz piękne lilie, te białe są mega... kupowałaś je gdzieś lokalnie czy wysyłkowo? Jakiej są wysokości i czy pachną ??

Ale ogród jest teraz magiczny, w porównaniu z wykopkami jak ja byłam to poezja smaku ogrodniczego teraz
____________________
Z Pszenicznej...
Krys 23:31, 19 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Kindzia napisał(a)
Matko i córko...jakich przemian dokonałaś!!! Pięknie!!! I jakie hortki mięsiste, będzie szał!!!

U mnie rośnie odętka wirginijska już długo...i wysoka rośnie, pokłada się to dziadostwo...a u Ciebie taka zwarta, stojąca i chyba niższa, chyba jakąś inną odmianę masz, nawet nie myślałam, że są inne odmiany. Moja walczy o miejsce z tymi zwykłymi jeżówkami i tojadem mocnym, to się słabo rozłazi, ale czytałam, że to potrafi, rozłogi tworzy...

Psiuka tez podziwiam, kawał psa Jaka to rasa Krysiu?


Kasiu moze to i przemany,ja mówię,że to porządkowanie mordoru po prostu w czasie budowy nie dało sie tworzyc ogrodu,sadziłam,gdzie miałam miejsce i "fachowcy" nie zniszczyli,powoli wychodze na prosta.
A Hiro to Akita tylko dziwnie biała
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:31, 19 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
ren133 napisał(a)
Śliczny trawniczek))))

Super!!!


Renia to najdroższa rabata,ale dzieki ,deszcze mu sprzyjaja
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:34, 19 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Red Baron u Ciebie ładnie rośnie. Nie wiem ile tam było sadzonek na początku
Metamorfozy cudne na tej nawożonej ziemi wszystko rośnie jak na drożdżach.


Dzieki Ula moj ogród w koncu nabiera jako takiego wygladu Red Barona wsadzałam pojedyncze zdzbła i sie rozrósł.Ziemia wmaga nawozenia,widac to po trawniku,nienażarty mam dostęp do obornika,od jesieni cały rozrzutnik przekompostowany.
Moze chcesz troche tego Red Barona? wyślę
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 23:41, 19 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AgataP napisał(a)
Kryśka jakie Ty masz piękne lilie, te białe są mega... kupowałaś je gdzieś lokalnie czy wysyłkowo? Jakiej są wysokości i czy pachną ??

Ale ogród jest teraz magiczny, w porównaniu z wykopkami jak ja byłam to poezja smaku ogrodniczego teraz


Agata lilie kupowane w sklepie na B,po kolorach,troche dostałam od przyjaciólki,która nie chciała ich,białe maja delikatny prawie niewyczuwalny zapach,pokaże jutro taka olbrzymke,która zaczęła własnie kwitnąc ,zapach jej czuć w całym ogrodzie (jak rolnicy nie wyrzucaja obornika) i są olbrzymie,wyższe odemnie

Wykopki sie skończyły nadszedl czas porządkowania,ale jeszcze duuuzo pracy jeszcze,rączki bola Buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Kindzia 09:22, 20 lip 2017


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Krys napisał(a)


Kasiu moze to i przemany,ja mówię,że to porządkowanie mordoru po prostu w czasie budowy nie dało sie tworzyc ogrodu,sadziłam,gdzie miałam miejsce i "fachowcy" nie zniszczyli,powoli wychodze na prosta.
A Hiro to Akita tylko dziwnie biała


To i tak dobrze, że sadziłaś w czasie budowy. U mnie tak dobrze nie było.
Teraz już elegancko u Ciebie

Akita To trudna rasa podobno, dla konsekwentnych właścicieli, ale przywiązana bardzo, faktycznie nie toleruje innych psów?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
jankosia 23:12, 20 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Właśnie pisałam u Karoliny że odkopię sobie kawałek białej odętki od ciebie wiosną. A potem pomyślałam: "a może Krysi jeszcze powinnam powiedzieć" W zamian oferuję bladoróżową Albo sadźca bym ci dała, u ciebie to by rósł, u mnie słabo słabiutko i aby aby :'( A tak mi się podobają... chlip chlip :'(

Trawnik masz wzorcowy, deszcze służą naszym ogrodom Oby całe lato było takie Ty używasz tego nawozu co ja, pamiętasz że to co 3 tygodnie trzeba sypać?
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies