Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

jankosia 12:28, 23 lip 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Krys napisał(a)


Monika a gdzie kupujesz nawóz? miałam florowit do trawnika z mchem.
Dzisiaj nie wpadne corka przyjezdza na obiad,wracaja z Warszawy


Normalnie u nas na Mickiewicza. On się nazywa na trawniki z mchem, ale jak go kupuję dla żelaza. Podobnie jak nawóz jesienny daję na trawnik wiosną dla fosforu Głupie to ale sprawdza się Dlatego uczulam na te dawki bo ten nawóz trzeba regularnie dawkować bo zwłaszcza przy takich deszczach to raz dwa i wypłukany.

Dzisiaj leniuchuję po wczorajszej imprezie, ale ciasta mam jeszcze zapas na kilka dni także nie wykręcisz się niedzielnym obiadem, wpadnij w tygodniu
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
AnnaCh 13:42, 23 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Krysia, gonienie czasu, to moje ostatnio podstawowe zajęcie
Piękny masz ogród, wszystko takie bujne

Patyczki Grandiflora od Ciebie w ilości sztuk 6 siedzą już w doniczkach i wygląda na to, że żyją
Ale jeszcze dodatkowo widzę, że jeden Sundae Fraise puścił korzonki
Powiedz mi, to jakaś bardziej karłowa jest?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 14:45, 23 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AnnaCh napisał(a)
Krysia, gonienie czasu, to moje ostatnio podstawowe zajęcie
Piękny masz ogród, wszystko takie bujne

Patyczki Grandiflora od Ciebie w ilości sztuk 6 siedzą już w doniczkach i wygląda na to, że żyją
Ale jeszcze dodatkowo widzę, że jeden Sundae Fraise puścił korzonki
Powiedz mi, to jakaś bardziej karłowa jest?


Ania tez gonię czas W tym roku deszcz pomaga ogrodnikom i roślinkom .
Ciesze się,że udało się z patyczkami,ja w zeszłym roku z powodzeniem ukorzeniłam ponad 20 szt.Bobo i teraz mam fane krzaczki to niska hortensja.
Sundae Fraise tez niska,mam ja drugi rok i jest do 90 cm u mnie,Kaya kupiła mi w swojej szkółce.

Zdjęcie z ubiegłego roku i teraz



z lewej Sundae Fraise a z prawej Bobo w jednym wieku

____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Urszulla 19:01, 23 lip 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Fajna ta Bobo
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Margarete 21:01, 23 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U mnie też deficyt czasu...
Z tym pomaganiem ogrodnikom to prawda - podlewałam wężem w tym roku dosłownie kilka razy. Resztę robi pogoda / Jeżówki id ciebie zakwitły ślicznie na reprezentacyjnej rabacie
Wrzucę fotkę - najwyżej usunę jutro
Dziękuję za nie raz jeszcze.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
GorAna 21:19, 23 lip 2017


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Krysiu, kawki nie wypiłam, bo późna godzina, ale połaziłam sobie między rabatkami i oczy nacieszyłam
Pięknie masz
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
AnnaCh 21:42, 23 lip 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Krys napisał(a)
Ania tez gonię czas W tym roku deszcz pomaga ogrodnikom i roślinkom .
Ciesze się,że udało się z patyczkami,ja w zeszłym roku z powodzeniem ukorzeniłam ponad 20 szt.Bobo i teraz mam fane krzaczki to niska hortensja.
Sundae Fraise tez niska,mam ja drugi rok i jest do 90 cm u mnie,Kaya kupiła mi w swojej szkółce.
Fajne są W takim razie jak niska, to na razie pójdzie do doniczki, a w przyszłym roku wyląduje na przytarasowej rabacie, którą mam zaplanowaną, ale taras nie wykończony, to i prace ogrodowe odpuściłam

Dobrze jest z tym deszczem, ja w tym roku podlewałam może ze trzy razy, tak porządnie z węża i to raczej dlatego, że o cisy walczyłam, to resztę też chlapnęłam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Krys 22:27, 23 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Urszulla napisał(a)
Fajna ta Bobo


Ula tez ja polubiłam,pozna posadzic przed np. Limkami i jest tak gesta i na razie nie pokłada się.Muszę !! w przyszłym roku przypilnować patyczków
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:29, 23 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
U mnie też deficyt czasu...
Z tym pomaganiem ogrodnikom to prawda - podlewałam wężem w tym roku dosłownie kilka razy. Resztę robi pogoda / Jeżówki id ciebie zakwitły ślicznie na reprezentacyjnej rabacie
Wrzucę fotkę - najwyżej usunę jutro
Dziękuję za nie raz jeszcze.



Małgosiu fajna ta rabata z jeżówkami,one juz Twoje mam tez w tym roku spore kępy białych ,fajnie wygladaja.
W tym roku podoba mi sie moj ogród mimo,że duzo chwastów i jeszcze masa pracy w celu uporządkowania
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:31, 23 lip 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
AnnaCh napisał(a)
Fajne są W takim razie jak niska, to na razie pójdzie do doniczki, a w przyszłym roku wyląduje na przytarasowej rabacie, którą mam zaplanowaną, ale taras nie wykończony, to i prace ogrodowe odpuściłam

Dobrze jest z tym deszczem, ja w tym roku podlewałam może ze trzy razy, tak porządnie z węża i to raczej dlatego, że o cisy walczyłam, to resztę też chlapnęłam


Deszcz w tym roku zadbał o mój trawniki hortki.Ania polecam Bobo jest niska i nie pokłada sie,na razie,ale jest taka zwarta,u mnie na tych młodych sadzonka to prawie liści nie widać tylko kwiaty
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies