Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

ele2001 09:58, 14 paź 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Nie jesienny, jest to specjalistyczny nawóz interwencyjny stosowany w rolnictwie w razie braku konkretnego składnika..
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
iksonw 21:25, 07 lis 2016

Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 20
A ja z innej pary kaloszy zapytam - kiedy przycinamy hortensje i do jakiej wysokości
____________________
chciało się dobrze, a wyszło jak zawsze :)) Kubusiu, myśl, myśl...
Gintura 17:45, 12 lis 2016

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Witaj przejrzałam cały wątek i ŁOŁ ogród przecudny, ogromna odwaga i niespotykana pracowitość.
Jestem zauroczona całym ogrodem ale jeden fragment na pewno chciałabym skopiować u siebie bardzo proszę więc o podpowiedź: jakiej szerokości jest rabata przed thujami na której posadzone masz rozplenice, rozchodniki i jeżówki? Proszę powiedz w jakiej odległości sadziłeś trawy i czy pomiędzy nimi posadzone są po jednej czy kilka sztuk rozchodników a za nimi ile sztuk jeżówek czy po prawej to Trzciniak? I jeszcze czym podsadzone są rozchodniki? Poniżej zdjęcie z rabatą, o którą pytam.
Adela 20:56, 12 lis 2016


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Witam właściciela tego wątku i gratuluję pięknego ogrodu! Zanim tu trafiłam, podglądałam Twoje cudne kompozycje na Pin. Masz się czym pochwalić !!! Super
____________________
Ela - Moja ostoja
eVka 15:57, 17 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przyłączam się do pytania.

Ogród cudowny, niesamowity, magiczny! Stanowi dla mnie początkującej totalnie ogrodniczki wspaniałą, nieosiągalna inspirację!
Gratuluję

Gintura napisał(a)
Witaj przejrzałam cały wątek i ŁOŁ ogród przecudny, ogromna odwaga i niespotykana pracowitość.
Jestem zauroczona całym ogrodem ale jeden fragment na pewno chciałabym skopiować u siebie bardzo proszę więc o podpowiedź: jakiej szerokości jest rabata przed thujami na której posadzone masz rozplenice, rozchodniki i jeżówki? Proszę powiedz w jakiej odległości sadziłeś trawy i czy pomiędzy nimi posadzone są po jednej czy kilka sztuk rozchodników a za nimi ile sztuk jeżówek czy po prawej to Trzciniak? I jeszcze czym podsadzone są rozchodniki? Poniżej zdjęcie z rabatą, o którą pytam.
____________________
Gintura 16:45, 23 lis 2016

Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 183
Witaj
coś nie często tu zaglądasz a ja mam jeszcze jedno pytanie. Jakbyś mógł tak łopatologicznie opisać "jak blondynce" jak i przy pomocy czego poprowadziłeś glicynie na balkon. Właśnie taki mi się marzy balkon u siebie.
z góry dziękuję
natka098 10:07, 01 gru 2016


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Zachwycający masz ogród. Nie można się napatrzyc. Zapisuje sobie Twoj wątek i będę się inspirowała.
____________________
Natalia - Mój zakątek
Kokesz 10:50, 28 gru 2016


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
ele2001 napisał(a)
Gabrysiu z gołym korzeniem je kupiłem i myśle że tanio bo za 25zeta sztuka warunek był tylko taki że sam je sobie wykopie tak też zrobiłem niektóre maja nawet 2m

Przemku, możesz mi podać na PW namiar na te tuje, dziękuję i pozdrawiam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
18:45, 30 gru 2016
Twoj watek czytam z przyjemnoscia i jednym tchem pieknie poprowadziles te okragle linie rabat jestes artysta i jak to facet masz to czego mi jako babeczce brakuje fizyczna sile co ulatwia wykonanie techniczne ogrodu w zwawym tepie

A teraz zostane chyba zbesztana przez wszystkich ale mnie osobiscie brakuje Twojego " starego"takiego klimatycznego i troche odmiennego ogrodu do ktorego mogles wprowadzic troche modyfikacji i tez byloby pieknie

Ale rozumiem jak rewolucja to na calego bez certolenia sie

Przepraszam za literowki z komorki pisze
basia3 11:32, 03 sty 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
ele2001 napisał(a)
Takie późne cięcie zapewnia stały kształt przez całą zimę aż do wiosny tne w ten sposób już parę lat i nie wiem skąd tobprzekonanie ze rośliny mogą przemarznac ? Mówię tu o tujach bo bukszpan te jego jasnozielony przyrosty mogą podmarznac ale dla mnie dramatu nie ma


Ja się naczytałam wcześniej żeby nie ciąć na zimę a tu taka mila niespodzianka, że można i nic się nie dzieje. Dzięki za bardzo przydatną informację.
____________________
JEST DOBRZE :D
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies