Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

zawitka 09:37, 04 sty 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Kasia zajrzyj do mnie napisałam o storczykach
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 11:03, 06 sty 2017


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Przemku przepraszam za ten wpis u góry jakoś nie zauważyłam że byłam na Twojej stronie /podglądaczka ha ha /i się rozpędziłam Pozdrawiam za to cieplutko za ten cudowny ogród!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
ele2001 13:01, 10 sty 2017


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Wiytam serdecznie dawnoo nie zaglądałem pozdrawiam zaglądających
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
ele2001 13:03, 10 sty 2017


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Zasady są takie żeby nie ciąć, ja autorytetem żadnym nie jestem ale testuje na własnej skórze różne sposoby dlatego tak napisałem pozdrawiam



basia3 napisał(a)


Ja się naczytałam wcześniej żeby nie ciąć na zimę a tu taka mila niespodzianka, że można i nic się nie dzieje. Dzięki za bardzo przydatną informację.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
koliber 13:08, 10 sty 2017


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Witam się i gratuluję pięknego ogrodu. Bajkowy wręcz jest
____________________
Zielona przestrzeń
adkawi 20:58, 15 sty 2017


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Witam,bardzo podoba mi się Twój przedogródek i ogólnie pięknie u Ciebie.Szukam inspiracji do mojego kawałka ziemi i widzę ze super trafiłam pozdrowionka
____________________
Adrianna
mirkaka 17:22, 16 sty 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Witaj, przeczytałam cały wątek, początek średnio zachęcający ale potem jak zacząłeś przerabiać wszystkie rabaty to powiem tak, uczeń przerósł mistrza. Myślę że to najpiękniejszy ogród jaki do tej pory widziałam. Wrzucam go sobie do ulubionych bo inspiracji i pomysłów jest tu pełno.

Pięknie kwitnie u Ciebie przywrotnik, jak gęsto masz nasadzenia,że tworzy taką piękną chmurę kwiatów? I czy go jakoś podpierasz że kwiaty nie pokładają się. U mnie kwiaty leżą, zwłaszcza po deszczu. Po przekwitnięciu wycinasz tylko kwiaty czy tniesz do zera?
Zauważyłam,że wyrzuciłeś szałwię pomiędzy hakone i przywrotnikiem, a tak przepięknie tam wyglądała, dlaczego?
I jeszcze pytanie, czy anabelce podwiązujesz każdą łodyżkę żeby się nie pokładały kwiaty? Wiele osób tak robi.
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Napia 22:14, 06 lut 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Trafiłam do Ciebie szukając pomysłu na obsadzenie łuków i wpadłam Twój ogród jest przepiękny, a mnie się właśnie zmienia koncepcja nasadzeń.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zielona 23:45, 27 lut 2017

Dołączył: 04 maj 2016
Posty: 10
hejka, Przemku doradz proszę czym nawozić buksy na wiosnę? Moje są trochę liche złe posadzenie teraz się odbija czkawką. Jakiś magnez?
kasia_c 18:26, 02 mar 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Przeczytałam u Oli że przyciąłeś żurawki. Jak je się tnie? U mnie listki zmarniały bardzo. Czy jak obetnę wszystkie listki to odbiją czy będą łyse?

A drugie pytanie o bukszpan. Do czego jest nawożenie potasem na wiosnę?

Piękny ogród
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies