Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Metamorfozy ogrodowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Metamorfozy ogrodowe

Jurus 13:36, 20 kwi 2016

Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 13
W Polskim internecie jest wiele forum.. i w każdym trafi się grupa ludzi krzywo patrząc na odmiencow .. ale powiem szczerze że można wspierać się na temat Religi, PiS lub platformy itp .. ale na temat ,, szmat,, jak to mówicie ... to eh.. ręce opadają. . Dodam że kupiłem nowa działkę obok rodziców powiększamy działki tzn ogrody i zamówiłem kolejne 200mb ,, szmaty,,
Jurus 13:47, 20 kwi 2016

Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 13





Ogród powiększamy sukcesywnie wraz z plotkiem ze względu na koze w ogrodzie
Koszt tego ogródeczka jest mały ponieważ wszystko co widać jest z odzyskukupiliśmy tylko rośliny i trawa plus farba
sylwia_slomc... 14:20, 20 kwi 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Pomysły masz ciekawe, ale szmatą szczególnie plastikową się nie chwal. Twoja sprawa masz czy nie masz. Każdy ogród jest inny i inne wymagania ma. Ja ze swojej dumna nie jestem, ale mam świadomość, że bez niej bym nie podołała na razie. Tyle, że moja się rozkłada b. szybko więc za kilka lat jej nie będzie i fajnie a plastikowa zostanie z Tobą na zawsze.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Jurus 14:39, 20 kwi 2016

Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 13
Dziękuję ))
skarabeusz 15:49, 20 kwi 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Ten wątek jest o metamorfozach. Spodziewam się tu ogarniętych zdjęć z jednej perspektywy przed i po, takie jak pierwsze zdjęcie Danki, a nie albumu rodzinnego albo zdjęć z różnych ujęć.
Trzeba się przyłożyć do zrobienia zdjęcia.
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
Jurus 16:13, 20 kwi 2016

Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 13
Ciężko tu dogodzić wszystkim .. myślałem że ten wątek jest do publikowania zdjęć a nie do durnych komentarzy .Mata się nie podoba ..zdjęcia ze złego ujęcia. . Od trzymania forum w ryzach jest Admin a nie ludzie Twojego pokroju.
skarabeusz 16:29, 20 kwi 2016


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 561
Załóż swój wątek i pisz do woli Juruś, a nie zaśmiecaj tutaj wątku swoimi wynurzeniami.
____________________
Magdalena Enklawa w mieście
andziurex 23:46, 21 kwi 2016


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Czakra napisał(a)
Witam wszystkich w tym wątku. Jestem początkującym ogrodnikem, bo do tej pory mój ogród powstawał na zasadzie przypadku, co się spodobało to lądoawło w ziemi a i działka rozrastała się dookoła, co kilka lat (wykup kawałków ziemi od PKP i sąsiadów). Mój "ogród" nie miał być czasochłonny a stało się inaczej, bo ugory dookoła sprawiały, że nie mogłam poradzić sobie z plagą rónżch chwastów.
Na szczęście w nieszczęściu, remont nawierzchni i innych prac związanych ze zbrojeniem terenu doprowadził mój ogródek do totalnej ruiny. Więc teraz nie mam innego wyścia, jak zacząć wszystko od początku. Z drugiejstrony taka demolka to dobra motywacja, by choć w przybliżeniu osiągnąć Wasz poziom. Więc proszę o wsparcie inaczej nie dam rady.
A oto, co było przed i jak to wygląda teraz





Fajna zmiana. Wyobrażam sobie jaka ruina i bałagan musiał być przy tej wymianie kostki. Ja mam ten sam układ kolorystyczny, czyli jasna kostka z brązowym paskiem. Wszyscy mi odradzali, że to niepraktyczne, że ale się uparłam trochę się brudzi, że ale łatwo doczyścić.
____________________
Ania
Gardenarium 08:31, 24 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jurus napisał(a)
Ciężko tu dogodzić wszystkim .. myślałem że ten wątek jest do publikowania zdjęć a nie do durnych komentarzy .Mata się nie podoba ..zdjęcia ze złego ujęcia. . Od trzymania forum w ryzach jest Admin a nie ludzie Twojego pokroju.


Watek nazywa się METAMORFOZY I nie jest do publikowania zdjęć (każdych) tylko metamorfoz

Co te jest metamorfoza? w skrócie zmiana, chyba na lepsze?

Nie masz racji Jurus, ten wątek jest do publikowania przed i po, konkretne ujęcia, jedno miejsce, przed i po, ale nie do prezentowania chwastowiska z uśmiechem w tle, ja bym się tym nie chwaliła.

Popieram Skarabeusza i każde słowo Tomka Grochowskiego (poza moją awersją do sosen), dały mi się one we znaki i mam prawo wybrać inne drzewo iglaste, nie muszę sadzić sosen : Jeśli są, zwłaszcza okazałe - nic nie mam do nich, poza tym, że nie ma trawnika pod sosnami jeśli klienci sami dbają.

A co do maty, moje zdanie na jej temat każdy zna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katarzyna13 13:23, 24 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 522
Metamorfozy działają bardzo mobilizująco dla początkujących. Rzeczy niemożliwe stają się coraz łatwiejsze do zdobycia. Oby więcej takich zdjęć pozdrawiam.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6711-gliniasto-skarpiasto-i-wietrznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies