Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Początki w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Początki w Kruklandii

Gardener27 20:17, 29 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Juzia_G napisał(a)


No właśnie nie mogę czekać, bo nie mam gdzie roślin z doniczek posadzić! A dużo tego mam

Z tym trawnikiem to jeszcze nie wiadomo


Doniczki na zimę zawsze można zadołować a z tym trawnikiem to nawet nie żartuj Trzeba go założyć od nowa
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 20:21, 29 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Gardener27 napisał(a)


Doniczki na zimę zawsze można zadołować a z tym trawnikiem to nawet nie żartuj Trzeba go założyć od nowa


No ale trzeba mieć gdzie zadołować

Nie żartuję...ale założymy...tylko jeszcze nie teraz
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Gardener27 20:31, 29 sie 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Buuuuuu To na wiosnę Ciekaw jestem tych zmian jakie bedą się dziać teraz w Twoim ogrodzie Foty obowiązkowo muszą sie pojawiać na bieżąco
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Juzia 20:42, 29 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Gardener27 napisał(a)
Buuuuuu To na wiosnę Ciekaw jestem tych zmian jakie bedą się dziać teraz w Twoim ogrodzie Foty obowiązkowo muszą sie pojawiać na bieżąco


Będę focić...jak będzie co
Coś czuję, że wolno nam to będzie szło
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
beta 09:01, 30 sie 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
mama długie nogi, ale za Tobą nie nadążam ....dopiero co myśl była,a tu ju plany w życie wprowadzone....mnie tam zmiany się podobają...mam tylko nadzieję że przemyślałaś...ja trzymam kciuki...a jeśli chodzi o zakładanie trawnika w przyszłości, to wydaje mi się że nie ma większego znaczenia czy rabaty już są czy też nie...owszem może pod względem technicznym łatwiej byłoby glebogryzarką poruszać się po większej płaszczyźnie niż kręcić kółka pomiędzy rabatami, ale oprócz tego nie widzę innego problemu...jeśli się mylę niech mnie ktoś naprostuje

buziam Juzia i trzymam kciuki
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 09:36, 30 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
beta napisał(a)
mama długie nogi, ale za Tobą nie nadążam ....dopiero co myśl była,a tu ju plany w życie wprowadzone....mnie tam zmiany się podobają...mam tylko nadzieję że przemyślałaś...ja trzymam kciuki...a jeśli chodzi o zakładanie trawnika w przyszłości, to wydaje mi się że nie ma większego znaczenia czy rabaty już są czy też nie...owszem może pod względem technicznym łatwiej byłoby glebogryzarką poruszać się po większej płaszczyźnie niż kręcić kółka pomiędzy rabatami, ale oprócz tego nie widzę innego problemu...jeśli się mylę niech mnie ktoś naprostuje

buziam Juzia i trzymam kciuki


No musiałam zadziałać...musiałam

U mnie z trawnikiem ma znaczenie tylko to...że będą jeszcze prace budowlane się ciągnęły....nie wiadomo ile. I jaki sens jest teraz zakładać trawnik jak mi podepczą i pochlapią jakimiś zaprawami???
Jak skończą się prace, to pewnie już rabaty będę miała wszystkie wyznaczone (po co mam siać gdzieś gdzie wiem, że trawy i tak nie będzie)...wtedy zabierzemy się za zakładanie trawnika

Namieszałam?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Madzenka 09:49, 30 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
I prawidłowy tok myślenia, trawnik moźe poczekać do wiosny.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
bleebla 10:09, 30 sie 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Wczoraj rano czytałam o projekcie a dzisiaj gały wywaliłam jak realizacje zobaczyłam Szybka kobitko jesteś

Też wczoraj zrywałam darń
____________________
Aga - Mała eLeczka
Juzia 10:19, 30 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
Marzena2007 napisał(a)
I prawidłowy tok myślenia, trawnik moźe poczekać do wiosny.


Obawiam się, że jeszcze dłużej
No ale....pożyjemy, zobaczymy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 10:22, 30 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
bleebla napisał(a)
Wczoraj rano czytałam o projekcie a dzisiaj gały wywaliłam jak realizacje zobaczyłam Szybka kobitko jesteś

Też wczoraj zrywałam darń



Nie ma czasu...trza się spieszyć przed zimą

Ja tylko wyznaczyłam, Żon się zlitował
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies