Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Czym wyłożyć taras i balkon?

Pokaż wątki Pokaż posty

Czym wyłożyć taras i balkon?

Gardenarium 21:54, 14 kwi 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja robię często placyki wyżwirowane, od lat.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
markopo12 09:55, 28 maj 2018

Dołączył: 28 maj 2018
Posty: 1
Najlepiej płytki antypoślizgowe. Raczej darowałbym sobie różnego rodzaju wykładziny ponieważ to jest dobre ale na jeden sezon. Potem ciężko to utrzymać w czystości. Płytki się bardzo łatwo czyści więc również skorzystaliśmy z tego rozwiązania. Dodatkowo kupiłem fajne [reklama] w dobrej cenie także kwestie balkonu mam z głowy.
Bazant 22:20, 03 lip 2018

Dołączył: 03 cze 2018
Posty: 5
Teraz coraz czesciej widze ze ludzie wykladaja taras jednak drewnem. Sam mam i popieram w 100% Plus dla drewna za to ze po prostu jest bardzo naturalne, ze daje taki komfort poczucia ze sie jest faktycznie w ogrodzie. Nie ma sztucznych wykonczen - wszystko ze soba dobrze wspolgra. Nasz taras w tym roku skonczyl juz 10 lat wiec robilismy solidne odrestaurowanie. Usunęliśmy poprzednie warstwy lakieru, później cyklinowaliśmy i na nowo olejowaliśmy olejem do tarasów []. W drewnie najpiekniejsze jest też to ze jak sie je odświezy i odpowiednio o nie zadba to zawsze moze wygladac jak nowe, ze ponownie wraca sie do jego świezego wygladu jaki mial na poczatku pomimo uplywu lat
wiosna123 09:53, 06 sie 2018

Dołączył: 29 mar 2018
Posty: 18
Ja chyba też zdecyduje się na płytki na taras. Jest wiele za i przeciw, ale przecież tarasu nie robi się na zawsze.
Gardenarium 23:09, 06 sie 2018


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Płytki mają to do siebie, że zawsze odpadają. Kiedy - to zależy od kleju. Przy nieodpowiednim odpadną po pierwszej zimie. Przy odpowiednim - trochę dłużej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sylwia_Ziela... 08:46, 13 wrz 2021

Dołączył: 13 wrz 2021
Posty: 2
Ale piękne balkony, aż chce się na nich przesiadywać
JanieKK22 20:14, 13 mar 2023

Dołączył: 27 kwi 2022
Posty: 17
A myślałeś o płytach MPB? Są o tyle fajne, że nie trzeba ich dodatkowo impregnować. Nawet w miejscu cięcia. Dodatkowo są ożywicowane, więc nie wpijają brudu i łatwo je wyczyścić.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies