Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

aguniada 17:30, 29 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Moi Drodzy, witam Was serdecznie!
Odkryłam Wasze sympatyczne miejsce przypadkiem, poszukując informacji o hodowaniu róż w pojemnikach... miłą niespodzianką było zdjęcie Danusi, którą ostatnio wraz z jej inspirującym ogrodem oglądałam w programie Mai Popielarskiej, ale też dostrzegam kilka znajomo brzmiących nicków z innego ogrodniczego forum
Kilka słów o mnie: jak nie trudno się domysleć, mam na imię Agnieszka, mieszkam pod Wawą niedaleko Danusi a ogród, który uprawiam i pielęgnuję od 5 lat jest dla mnie zarówno źródłem energii, jak i miejscem dającym relaks i poczucie bezpieczeństwa... Nasz kawałek ziemi otoczony jest ażurowymi i energetycznymi brzozami, pozostałe nasadzenia to już moja z M. ręka... Aha, kocham miłością wielką róże, zwłaszcza cudowne Austinki... Danusiu, zazdroszczę Ci pozytywnie Williama & Catherine!

zostawiam kilka fotek:



























____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Sebek 17:32, 29 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
witam serdecznie

Piękny ogród nam ukazałaś - gratuluję

Żurawki wyglądają na młode - to ogrodowiskowe odkrycie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ele2001 17:49, 29 gru 2011


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Pięknie - ogród taki spójny, piękne te astilbe co za kolor pozdro
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
przemekg 18:00, 29 gru 2011


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Awatarek znajomy, nick też Ogród piękny, róże też, chociaż moja miłość do nich trochę się już wypaliła zwłasza po ostatnim ich kopczykowaniu.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Gardenarium 18:06, 29 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam w takim razie sąsiadkę. Wiliam jest jakby dostępny, co poniektórzy co mają "zielone ręce" ukorzeniają pędy róż, a moja rośnie niedaleko Ciebie. Jak przezimuje - możemy spróbować.

No już przebieram nóżkami gdzie mieszkasz...Ale zaraz pewnie się dowiem.

Piękny ogród, ale dla mnie chyba nieznajomy. To astilbe...no nie mogę z bladoróżowymi różami - bosko

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Elawroclaw 18:13, 29 gru 2011

Dołączył: 26 gru 2011
Posty: 67
aguniada napisał(a)






Śliczny widoczek, ciekawe ujęcie.

Zadbany ogródek.
____________________
Pozdrawiam , Elżbieta
Kaisia 18:23, 29 gru 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Witaj Agnieszko, kolejny piękny Ogród ukazał się naszym oczom.
Czy ja dobrze widzę, że przy oczku masz kaskadę ?
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Bogdzia 19:11, 29 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja również Cię witam i jak inni powzdycham do astible- jeszcze nie widziałam takiego koloru. Ogród wygląda na duży. Napisz coś więcej o nim.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
aguniada 19:16, 29 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Witajcie... dzięki za miłe przyjęcie i sympatyczne słowa pod adresem mojego ogródka
Sebek - choroba żurawkowa mnie nie dopadła chyba dlatego, że te urocze rośliny nie rosną u mnie najlepiej... mam ich zaledwie kilka odmian, ale nie zarzekam się, że nie będzie ich więcej z czasem...
Przemo - dzięki! uwielbiam ten kolor astilbe, niestety nie pamiętam nazwy odmiany...
Przemekg - ja także po jesiennym kopczykowaniu miałam dość, ale czego się nie robi dla różanych księżniczek...
Danusiu, witaj mieszkam na wsi między Podkową a Nadarzynem, także rzut beretem... dzięki za miłe słowa! staram się zaplanować na wiosnę uatrakcyjnienie wejścia do domu (Twoje kompozycje w donicach wyglądają bosko), zaprojektować skrzynie na róże które posadzę na tarasie oraz miejsce na palenisko - będzie się czym zajmować... życzę żeby W&C przezimował bez problemu (a jest na to duża szansa) a jeśli udałoby się za patyczkiem, byłoby super...
Elu - dzięki!
Kasiu, witaj... tak, dobrze zauważyłaś - kaskada jest, ale bardzo nieudana... jej szczęście, że otoczenie oczka ładnie zarosło i nagrobkowy kształt kaskady przestaje rzucać się w oczy... z oczkiem mam zresztą kłopot - najprawdopodobniej gdzieś w niższych partiach jest dziurka w folii, której nie możemy zlokalizować, i woda powoli uchodzi... nie mogę jej ciągle dolewać, zastanawiam się czy nie wyjąć wiosną roślin i odłowić ryby, i nie wybetonować dna...
Bogdziu, witaj... dzięki za uznanie ogród jest średniej wielkości - 1350m... dla mnie wystarczająca powierzchnia, a i tak często mam problem, żeby nad wszystkimi pracami pielęgnacyjnymi zapanować...

muszę się tu trochę odnaleźć i niedługo odwiedzę Wasze zielone zakątki
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Dzidka 19:18, 29 gru 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
aguniada napisał(a)

zostawiam kilka fotek:








Skorzystałam z zaproszenia i zachwyciłam się różnorodnością nasadzeń.
A róże stanowiły dopełnienie zachwytu.
Wierzę. że nie zawiedziesz i pozwolisz mi na dalszy spacer.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies