Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 00:25, 26 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Milka napisał(a)
Pięknie kwitną sesja z Kajtusiem piękna trawka podobna do mojej, ale jeśli masz nadwyżkę, chętnie przygarnę po usuwaniu żurawek mam pusty plac

***
Irenko, trawki podzielimy i podeślemy. Skorzystamy z Twoich bruner.


Las za Wasza sugestią przerzedzony, i nie tylko...

Widać pierwsze postępy, nawet specjalna trawka do cienia posiana.

Moja wisteria nadrabia zaległości, znów pokazuje kwiaty.

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:36, 26 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Bogdzia napisał(a)
Też obejrzałam i pozdrówka zostawiam.

***
Bogdziu, też zaglądam ale czasu mi ciągle mało, i nie zawsze piszę.Buziaki.

Z KLEOME nie miałam szczęścia, a TROJESC KRWISTA od Elfika po dwóch latach taka się pokazała.

Hosta z białymi, dużymi kwiatami.

Biały KOSMOS lubię.

Twój liliowiec pokazuje kolejne pełne kwiatki, dziękuję.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:53, 26 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
gaga napisał(a)
Weroniko ogród cudowny,zadbany.Podziwiam Cię jak Ty to wszystko ogarniasz?podróżujesz a ja nie mam na nic czasu tylko ogród,ogród,ogród...zastanawiam się co robię żle ?Kajtuś cudowny,Pozdrawiam serdecznie.

***
Gago, nie ogarniam. Jak porządkuję ogród to bałagan w domu, albo odwrotnie. Ale czy ja niewolnik, robię co lubię, albo co muszę. Z czasem się ścigam. A więc wszystko robisz dobrze, normalnie. Pozdrawiam cieplutko i z cudnym zapachem lilii, floksów też.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 01:08, 26 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
bonia napisał(a)
Przepiękny ogród pokłony zostawiam

***
Z podziękowaniem róże zostawiam dla Boni.

Moja wymarzona EDEN.


FLAMINGO

WALTZ TIME

RHAPSODY IN BLUE
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
dajana 23:15, 28 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Cześc Weroniko Wymarzona Edenka? a moja takie pędy długie i sztywne puściła że nadziwić się nie mogę Robi się z niej zgrabny i silny krzak Oj warta marzeń Weronko warta .Śliczne masz również te fioletowe róże, kupie takie jesienią bo własnie tego koloru mi brak. Twój ogród wchodzi już do lasu będziesz miała nowe zajęcie i przedłużone piękno.
Roślinki od ciebie rosną.
Jesli chodzi natomiast o tę hortensję która jest dla mnie niespodzianką to doprawdy zdziwiona jestem. Nigdy nie kupowałam innej oprócz Gradiflory,Phantom i Limek Niespodzianka bardzo mi się podoba bo ma mocno zielone liście i jest bardzo zgrabna, wielka i gęsta .U ciebie jak zawsze ślicznie a u mnie ? no cóż Buziaczki posyłam dla Kajtusia również



____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jula81 06:39, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Witam serdecznie Zaglądam pierwszy raz do Ciebie a ogród tak kolorowy i piękny jak w bajce
Zapewne pracujesz w nim jak mróweczka
Pozdrawiam .
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
jula81 06:49, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 769
Weroniczko , macie slicznego pieska .Powiedz mi jaka to jest rasa? Wygląda na łagodnego psiaka - chodzi mi o dzieci. Mam kota persa a dziewczynki nasze (9lat i 12 lat) szaleją za pieskiem. Wciąż się zastanawiam i nie chcę podjąć pochopnej decyzji .Mam kilka typów do wyboru .Ale Wasz jest prześliczny
Jakiej rasy ?
____________________
** I co dalej w moim ogrodzie ? ** Wizytówka - Mały ogród Julki * Julka
Milka 13:22, 29 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
weronika77 napisał(a)

***
Irenko, trawki podzielimy i podeślemy. Skorzystamy z Twoich bruner.


Las za Wasza sugestią przerzedzony, i nie tylko...

Widać pierwsze postępy, nawet specjalna trawka do cienia posiana.

Moja wisteria nadrabia zaległości, znów pokazuje kwiaty.



Rewelacja, jak to zmienia ogród i perspektywę, ależ mnóstwo pracy wykonaliście!!! gratki dostaniesz wielką kępę, zrobisz z niej z 5 sadzonek, dołożę może jeszcze coś do cienia dobra jest jasnota, zarasta, daje kolorową plamę i nie rosną chwasty a raj cudny
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
weronika77 14:06, 05 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
dajana napisał(a)
Cześc Weroniko Wymarzona Edenka? a moja takie pędy długie i sztywne puściła że nadziwić się nie mogę Robi się z niej zgrabny i silny krzak Oj warta marzeń Weronko warta .Śliczne masz również te fioletowe róże, kupie takie jesienią bo własnie tego koloru mi brak. Twój ogród wchodzi już do lasu będziesz miała nowe zajęcie i przedłużone piękno.
Roślinki od ciebie rosną.
Jesli chodzi natomiast o tę hortensję która jest dla mnie niespodzianką ... Buziaczki posyłam dla Kajtusia również

***
Pozdrawiam Cię Dajanko przez błękity lnu, który kwitnie wciąż, i jeszcze raz po cięciu. Aktualnie kwitnącą Edenkę też dokładam. Len kwitnie tylko do południa, ale i tak go lubię. Hortensja Teradiva ma w tle las, teraz przerzedzony.







____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 14:23, 05 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
jula81 napisał(a)
Weroniczko , macie slicznego pieska .Powiedz mi jaka to jest rasa? Wygląda na łagodnego psiaka - chodzi mi o dzieci. Mam kota persa a dziewczynki nasze (9lat i 12 lat) szaleją za pieskiem. Wciąż się zastanawiam i nie chcę podjąć pochopnej decyzji .Mam kilka typów do wyboru .Ale Wasz jest prześliczny
Jakiej rasy ?

***
Nasz Kajtuś to rasa SHI TZU, pieski hodowane w Tybecie do cesarskich pałaców by m.in. grzały nogi swoim panom. (Też się czasem czuję jak cesarzowa gdy Kajtuś wskoczy do mojego łóżka, cha, cha). Jest obrażalski, jak raz go zapytałam czy łapki ma czyste, to teraz nie chce wskakiwać nawet jak go proszę. To nasza miłość od pierwszego wejrzenia, a Ty musisz poczytać o nim by podjąć decyzję. Jest towarzyski, lubi dzieci, reaguje na ich głos, a na płacz natychmiast zagląda do telewizora. Wiesz już, że lubi oglądać Tv np. reaguje na tarasie gdy słyszy muzykę do filmu z Alexem. Ale nie jest maskotką tylko żywą istotą i jak wiesz wymaga wiedzy, rozsądku i odpowiedzialności. Ciekawa jestem jakiego wyboru dokonasz...

____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies