Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

jagoda99 17:00, 17 lip 2014


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Pozdrawiam Weroniko jak pieknie i kolorowo u Ciebie
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
bonia 23:16, 18 lip 2014

Dołączył: 18 lip 2014
Posty: 1
Przepiękny ogród pokłony zostawiam
____________________
Bonia
weronika77 00:52, 20 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Milka napisał(a)
Piękne zdjęcia, tyle nowych roslin już kwitnie, aż kipi to wszystko a róże mimo to, nadal dają pokaz, pozdrawiam weroniko

***
Irenko!
Pomimo upałów "kipi" kwitnieniem ogród. O trawie pamiętam, wstawiłam u Ciebie jej stan na dzisiaj. Zakwitły moje 4 nowe róże
WALTZ TIME, pnąca - śliczne pełne i pachnące niebieskie różyczki,
EDEN - moja 3-cia próba zakończyła się sukcesem,
LAWINIA od Starkla
RAPHSODY IN BLUE jak Twoja, mnie cieszy.
Pachną róże i floksy. Spiewają i kąpią się w oczku ptaki, a na jeżówkach lądują barwne motyle.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 01:14, 20 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
jagoda99 napisał(a)
Pozdrawiam Weroniko jak pieknie i kolorowo u Ciebie

***
Jagódko, szczególnie ciepło Ciebie pozdrawiam, bo i ja mam jedną córkę w Kanadzie a drugą tutaj, rozumiem takie rozdarcie.
Ładnie napisałaś list, by dzieci rozumiały i pomagały rodzicom, gdy ci już nie nadążają...Młodość powinna pamiętać, że na nią starość przyjdzie, a dzieci uczymy przykazań,
"Czcij (szanuj) ojca swego i matkę swoją, a dobrze tobie będzie i długo będziesz żyć na ziemi ".
Uczyłam się kiedyś z mitologii, że mojry i prządki dawno zapisały nasz los, a my go nie zmienimy, więc cieszmy się chwilą, pięknem i zapachem kwiatów.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 01:59, 20 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aneczka napisał(a)
No ja swojego pieska też nie miałabym szans zostawić

***
Aneczko, my rzadko zostawiamy Kajtusia samego, ale wtedy w jego ogrodzie i pod opieką rodziny, która mieszka obok.
Kajtek zwiedził z nami kraj, a nawet był w Czechach. Zabieramy go tam gdzie to jest możliwe. W najgorszym razie mamy namiar na hotel dla piesków z dobrym opiekunem.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
monteverde 02:04, 20 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Weroniko obejrzałam zaległości i pozdrawiam serdecznie z Kajtka turysta pełnym pyskiem
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 21:09, 20 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Też obejrzałam i pozdrówka zostawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 14:08, 21 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie kwitną sesja z Kajtusiem piękna trawka podobna do mojej, ale jeśli masz nadwyżkę, chętnie przygarnę po usuwaniu żurawek mam pusty plac
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gaga 10:04, 25 lip 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
Weroniko ogród cudowny,zadbany.Podziwiam Cię jak Ty to wszystko ogarniasz?podróżujesz a ja nie mam na nic czasu tylko ogród,ogród,ogród...zastanawiam się co robię żle ?Kajtuś cudowny,Pozdrawiam serdecznie.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
weronika77 00:12, 26 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
monteverde napisał(a)
Weroniko obejrzałam zaległości i pozdrawiam serdecznie z Kajtka turysta pełnym pyskiem

***
Muszę mu zrobić zdjęcie, jak wsiądzie do samochodu i jedzie od bramy do garażu, jaki dumny, i patrzy na mnie "z góry" jak zamykam bramę. Pozdrówka, Aniu.
U mnie czas hortensji. W tym roku nawet ogrodowe zakwitły, co im się zdarza rzadko.






____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies