Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 23:39, 20 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Milka napisał(a)
Za dużo nie wykopuj, bo nie będzie bajkowo,
Flamingo rzeczywiście porcelanowa a na Jurka wrzosy nie narzekaj, sliczne są i wcale nie małe...

***
Irenko, chyba jeszcze wykopię dwie weigele bo muszę gdzieś wsadzić nowe róże. Jurek dzisiaj się zrujnował na dodatkowe wrzosy ze Skierniewic, namówiłam Go jeszcze na Cieszyniankę o zielonych kwiatach do półcienia, na Japońskie Zawilce, i sam wynalazł Języczkę jako cieniolubną.
Oczy popieściłam różami kiermaszowymi bez czarnej plamistości i artystycznymi bukietami z Wystawy kwiatów, Warzyw i Owoców, czym się z Wami dzielę.





____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:04, 21 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
barbara_krajewska napisał(a)

Lubię miechunkę w suchych bukietach, ale w ogrodzie nie bardzo, bo strasznie się rozłazi. Rękę na pulsie trzeba trzymać.

Weroniko, jak się mają co poniektóre roślinki z mojej działki, przyjęły się?

***
Basiu, uciekło mi przed chwilą w kosmos, ale jeszcze raz spróbuję odpisać.
Miechunka łazikiem jest, ale jest też czerwoniutkim lampionem i nie jednym w jesiennym ogrodzie. A widziałaś misterną koronkę pod czerwoną bibułką...

Zgadzam się, że wyrywać tam gdzie nie pasują.
Na Twoje roślinki przywiezione w największy upał chuchamy i dmuchamy, i nie damy im paść. Na wiosnę będziemy się chwalić. Zawilce prawie padły ale już wypuściły malutkie listeczki, i będzie dobrze.
A Twoją działeczkę podziwiamy, zadbana i pełna rozmaitości. Do pozdrowień łaczę dla Ciebie obrazki z wystawy dzisiejszej w Skierniewicach.


____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:15, 21 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Na DOBRANOC.




____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Kasya 09:02, 21 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42453
Weroniko, chciałam zapytać jak twoja niebieska lilia-ostrózka ?
Bo nie znalazłam czy zakwitla i jak
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
olaw 14:34, 21 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Ale piękne kompozycje i te kwiatowe i te owocowe...mniam
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Bogdzia 20:24, 21 wrz 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia ze Skierniewic.Szkoda ze się nie spotkałyśmy , ja dopiero jak wracałyśmy spojrzałam na telefon , wcześniej nie słyszałam ze dzwonił. Moze nastepnym razem się spotkamy. Pozdrówka serdeczne dla Was obojga.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kasya 20:38, 21 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42453
weronika77 napisał(a)

***
Irenko, chyba jeszcze wykopię dwie weigele bo muszę gdzieś wsadzić nowe róże. Jurek dzisiaj się zrujnował na dodatkowe wrzosy ze Skierniewic, namówiłam Go jeszcze na Cieszyniankę o zielonych kwiatach do półcienia, na Japońskie Zawilce, i sam wynalazł Języczkę jako cieniolubną.
Oczy popieściłam różami kiermaszowymi bez czarnej plamistości i artystycznymi bukietami z Wystawy kwiatów, Warzyw i Owoców, czym się z Wami dzielę.







Ja nie wiem... Ja chyba w jakiś innych Skierniewicach byłam
Inne rzeczy widziałam
Juz wiem...wszystko przez mojego M który sie strasznie niecierpliwil
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Milka 13:58, 22 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękny i apetyczny ten pokaz
i gdzie dasz te weigla, moja mimo cięcia w kulę, znowu zakwitła ale też coś liście, chore po tych deszczach, bukszpany masakra!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
weronika77 22:03, 22 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Kasya napisał(a)
Weroniko, chciałam zapytać jak twoja niebieska lilia-ostrózka ?
Bo nie znalazłam czy zakwitla i jak

***
Moja niebieska i taka co miała świecić wieczorem, okazały się całkiem ładnymi liliami, niestety w żółtym kolorze (chyba, że sprawka nornic?).

Szybka inwentaryzacja:

RED LOVE

CRIMPSON PRIXIE

LOLLYPOP

VIVALDI
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 22:13, 22 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203

CASABLANCA

TRIUMFATOR drzewkowa

NN

NN białozielona

NN
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies