Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bajkowy ogród Weroniki

Pokaż wątki Pokaż posty

Bajkowy ogród Weroniki

weronika77 20:48, 12 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aneczka napisał(a)

O matko jakie piękne lilie ci o tej porze roku kwitną Jakie to lilie bo ja mam jakieś NN i latem mi trochę kwitły, a teraz to zero

***
Aneczko, tez podziwiam te lilie i ich zapach.
Sekretem ich kwitnienia we wrześniu jest późne posadzenie. Lilie zakwitają po ok. 40 dniach od posadzenia.





Lilie i astry we wrześniu.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
monteverde 21:52, 12 wrz 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No jak w bajce a ja w tym roku nie mam ani jednego astra, oprócz kępki samosiejki, chyba ptaszki przyniosły, a tak je lubię, na następny rok już będąpozdrówka i dziękuję
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
olaw 21:59, 13 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Jejku ile pięknych zakątków i te lilie... jak pachnące to odpływam ...uwielbiam zapach lilii, mam dwie ale żadna w tym roku nie zakwitła

Zazdroszczę ręki mężowskiej do ukorzeniania bukszpanów...mnie nic się nie chce ukorzeniać

Pięknie strzyżone iglaczki

Pozdrawiam wieczorową porą
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
weronika77 23:56, 13 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
monteverde napisał(a)
No jak w bajce a ja w tym roku nie mam ani jednego astra, oprócz kępki samosiejki, chyba ptaszki przyniosły, a tak je lubię, na następny rok już będąpozdrówka i dziękuję

***
Aniu, ja siałam swoje ulubione łososiowe i jasnoróżowe i w tym roku są takie sobie. Na M rabacie wszystko wielkie jak w Kanadzie.

Tu zaczynają kwitnienie astry łososiowe, kilka razy szturchane, bo ta rabata przerabiana.

Limki coraz bardziej różowe, trudno, wolę białe.


Kwitną róże.

Marcinki czerwone dzisiejsze.



____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
weronika77 00:09, 14 wrz 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
olaw napisał(a)
Jejku ile pięknych zakątków i te lilie... jak pachnące to odpływam ...uwielbiam zapach lilii, mam dwie ale żadna w tym roku nie zakwitła

Zazdroszczę ręki mężowskiej do ukorzeniania bukszpanów...mnie nic się nie chce ukorzeniać

Pięknie strzyżone iglaczki

Pozdrawiam wieczorową porą

***
Witaj olaw. Mam nadzieję, że Twoich lilii nornice nie pożarły. W przyszłym roku się odnajdą. Lepiej zaznaczyć patyczkiem, bo można o nich zapomnieć. Tymczasem pociesz się moimi jesiennymi.

Dzisiejsza lilia z M rabaty.

Jesienne Flamingo.

Miechunka.

Trawy.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
olaw 09:15, 14 wrz 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Nornice są w pobliżu... mam nadzieję że przetrwają zimę i doczekam się kwiatów w przyszłym roku,
dziękuję za odwiedzinki na moim wątku
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Milka 14:48, 15 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Weroniko, wszystko dotarło, posadzone, dziękuję nawet wysiałam dzielżany z tych kwiatostanów, zobaczymy czy skutecznie

las ma już super wygląd, jeszcze dojdą cieniolubne, może i paprocie chcesz? w każdym bądź razie bluszcze, jasnota, paprocie, brunera, to rośliny cienia i masz ich u mnie sporo, nie wiem czy wysyłać, wolę opcję prze naszego ,,kuriera" bądź osobistą
i trawy teraz u ciebie zjawiskowe
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Mala_Mi 23:14, 16 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wszystko w masie robi efekt.... tylko skąd brać te hektary
I te łapki do roboty
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Aneczka 00:20, 17 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Róża Flamingo wygląda przepięknie I ten cudownie delikatny róż
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Milka 15:55, 18 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zakupiłam w Kwiatonie, ludzie prawie wszystko wybrali, będą kolejne dostawy, reszta o co pytasz..u mnie, pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies