Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Gardenarium 21:49, 19 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:50, 19 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308




Ulubiony zakątek Bożenki

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 21:54, 19 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ależ przepiękny ogród - i jakże liczne spotkanie - bardzo miło się na Was patrzy

Bożenko - gratuluję przepięknego ogrodu - i jakże świetnie wypielęgnowanego - ani chwaścika nie widać i wszystko takie zdrowe
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
sylllwia 22:03, 19 maj 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Ogród bardzo dojrzały i robi niesamowite wrażenie. Fajnie się na Was patrzy, wszyscy tacy uśmiechnięci i radośni. Nie wszystkich jednak rozpoznałam na zdjęciach.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
KasiaWB 22:08, 19 maj 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Bożenko, gratuluję organizacji tak wspaniałego spotkania pogoda, humor i goście dopisali super spotkanie pozdrawiam Gospodarzy i uczestników spotkania, bardzo miło Was zobaczyć
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
monitka 22:09, 19 maj 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Co za wiodoki!!! Niesamowity ogród, Bogdziu gratuluję no i zazdroszczę Wam fantastycznego spotkania!
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Dzidka 22:11, 19 maj 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
I ja tam byłam












____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 22:12, 19 maj 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975








____________________
Dzidka - To właśnie tu
Dzidka 22:12, 19 maj 2012


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975








____________________
Dzidka - To właśnie tu
Elfik 22:39, 19 maj 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Kochani!
Kto nie był dzisiaj u Bogdzi, ten po prostu nie zrozumie, dlaczego nawet najbardziej wyszukane słowa podziękowań za cudownie spędzony dzień na ulicy Poziomkowej – nie wystarczą! Wszystko było w wymiarze XXL: oszałamiająco piękny ogród, nasze uniesienia i zachwyty, ale nade wszystko gościnność gospodarzy – wprost niewyobrażalna! Przełożyła się ona nie tylko na nasze zapchane roślinami bagażniki, ale i na stoły tak suto zastawione, że mam podejrzenia, że Bogdzia spodziewała się co najmniej 500 osób...! No więc pytam: kto nie dojechał?

Siedzę właśnie rozżalona, że wieeelu pyszności nawet nie skosztowałam – no, po prostu są granice ludzkich możliwości. A sam ogród - - kto nie był w Pisarzowicach, to po obejrzeniu relacji nie będzie już musiał tam jechać... Ogród Bogdzi to feeria barw nie tylko kwitnących azalii i rododendronów, ale i innego kwiecia, a także wszelkich odcieni zieleni, jakie wraz ze ścianą lasu tworzą dla nich tło. To również istna perfumeria – wszyscy węszyliśmy, próbując zidentyfikować źródło, ale ten zapach jest wszechobecny, bo co krok bzy, łany białych narcyzów, i powalająca urodą biała ściana z kwitnącego żylistka........ A sama gospodyni – no niech mnie kule biją! – ani krztyny srogiej matematyczki się w niej nie dopatrzyłam!

Bogdziu, jesteś przemiłą, ciepłą, serdeczną osobą, wraz z mężem jesteśmy pełni zachwytu nad Twoim ogrodem, dziękujemy Ci za cudownie spędzony czas i królewskie przyjęcie. Ja osobiście cieszę się, że niemal bezbłędnie rozpoznałam większość moich - wirtualnych dotąd - przyjaciół. Podziękowania należą się również Danusi – naszej Ogrodowiskowej „krawcowej” – tylko ona potrafi tak po mistrzowsku zszywać więzi międzyludzkie ...
Wybaczcie, fotki wkleję jutro – u mnie nie ma tak hop-siup ... Jak Wy to wszystko tak szybko potraficie????

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI, Bogdziu...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies