Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Kaisia 21:09, 27 mar 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Marzenko, przegladałam dokładnie Twój wątek od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem dla Was i waszej pracy zarówno przy cudownym domu jak i w ogrodzie, dom jest naprawdę niesamowity, ach te przeszklenia...
Ogród idealnie do niego pasuje, widziałam, że się zastanawiałaś nad zamianą kosodrzewiny na bukszpany, ja bym tego nie robiła ponieważ bardzo pasują mi do Twojego ogrodu, pewnie widziałaś ogród Domi ona ma jakieś karłowe odmiany i pięknie to wygląda, wiem że tutaj na Ogrodowisku nie są specjalnie lubiane ale to bardzo wdzięczne krzewy, odmiany karłowe nie rosną za duże.

Ogród zimowy, masz super, fajnie tak zimą być bliżej natury.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Kaisia 21:17, 27 mar 2012


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Chciałam dodać Marzenko, że ściana wodna zwaliła mnie z nóg na projekcie jestem bardzo ciekawa jej wykonania.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
Madzenka 22:10, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)

Ania jak powstanie ściana to się upiję bo już zapominiałam jak się z wykonawcami pracuje wszytskie koszmarne wspomnienia wrociły
Dzisiaj cały ranek kamienia do gabionów w necie szukam....


Nie mów mi o kamieniach...... boja już po tej akcji .... teraz tylko transport
A wykonawcy..... cos na ten temat wiem...... i często wolimy sami zrobić niż się szarpać....


Ciekawostka:
Cena kamienia = transport + big bagi ( czyli te wielkie worki na granit)......
Mam niszę rynkową - transport 24t
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:11, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Pszczelarnia napisał(a)
Marzeno, dzięki za namiary na pana od Deromy. Bajeczny wybór. Nie do uwierzenia, co może pomieścić wiejskie podwórko.!


Pszczółko ciesze się, że skorzystałaś. U nas pól wsi w nowe donice domy pzrystroiło czekamy na fotki na Twoim wątku.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:14, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wieloszka napisał(a)
Marzenka, Ty to dopiero budujesz napięcie . WSZYSCY czekają na Twoją ścianę wodną! Jak nie zamieścisz fotek z realizacji to rozszarpanie na sztuki murowane hihihi .


Agnieszka jak na razie to ziemie przewalamy przez płot, postępu nie widać. Ale podobno 10 osób w czwartek będzie działać u mnie z gabionami. Fotorelacja zapewniona bo wzięłam urlop.
Tylko jutro jestem na imprezie w Krakowie i musimy w nocy wracać, bo rzekomo startują o 7:00
Jak nie zaczną granitem w nich będę rzucać zaspanymi oczami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:16, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Marzenko, tak pędzisz, że nie załapałam się na setkę.
Wszystkiego najlepszego. Sprawnej budowy ściany, zgodnie z planem.

Jak będziesz w Warszawie na dwa dni i o Danusię zahaczysz, to daj znać, to do mnie też wpadniesz (to już bardzo blisko), albo podskoczę się z Wami spotkać.


Gabik ja już marzę o dwudniówce w Wawie, bo mnie pokarało tymi 3 jednodniowymi wyjazdami do stolicy. Bardzo bym chciała Danusiowy ogród obejrzeć i z przyjemnością się spotkam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:17, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewa napisał(a)
A pokażecie zdjęcia donic ?

Ewa u mnie są zdjęcia z zeszłego weekendu.
Joanka upijemy sie, upojna noc będzie ze śpiewami i tańcami
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:22, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kaisia napisał(a)
Marzenko, przegladałam dokładnie Twój wątek od początku i jestem pod ogromnym wrażeniem dla Was i waszej pracy zarówno przy cudownym domu jak i w ogrodzie, dom jest naprawdę niesamowity, ach te przeszklenia...
Ogród idealnie do niego pasuje, widziałam, że się zastanawiałaś nad zamianą kosodrzewiny na bukszpany, ja bym tego nie robiła ponieważ bardzo pasują mi do Twojego ogrodu, pewnie widziałaś ogród Domi ona ma jakieś karłowe odmiany i pięknie to wygląda, wiem że tutaj na Ogrodowisku nie są specjalnie lubiane ale to bardzo wdzięczne krzewy, odmiany karłowe nie rosną za duże.

Ogród zimowy, masz super, fajnie tak zimą być bliżej natury.


Kasiu do takiego samego wniosku doszlam jak:
- wykopalam kosodrzewiny i posadziłam kule
- obejrzałam ogród Domi....
Ale dzięki temu mam chęć na zmiany. Już nawet wymyśliłam gdzie te kule będą, przed wjazdem do domu przy strzyżonych grabach a kosdrzewiny wrócą chyba do projektu. Ale jeszcze myśle, po świętach wprowadzę ostateczną koncepcję
A kule bukszpanowe fajnie wyglądają gdy sa w różnych wymiarach tak jak w Ogrodzie na piasku albo u Domi.
Ściana wodna to moje marzenie od momentu powstania projektu domu i ogrodu... Ale tak sie spłukałam przy wykańczaniu domu, że prawie 1,5 roku czekalam na relizacje. Koszty i tak mnie rozwalają...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:23, 27 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Juzia i Abiko zagladajcie, jutro bedę wyjazdowa, na komórce Was będę śledzić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ana 22:29, 27 mar 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Marzenko - ja też jak Kasia lubię kosodrzewiny - teraz planuję te kulisste z przodu domu, a z tych "normalnych" mozna robić bonsaiowe cudeńka, tak szybko rosną i są mało wymagające....

Czekam na fotorelację z prac - będzie jak u Danusi
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies