Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Milka 11:09, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jej, nawet sobie nie wyobrażam, że sama miałabyś to rozładowywać!!! ale szalone prace sie zaczynają; warto, bo efekt końcowy będzie imponujący

kiedy ty śpisz i wypoczywasz? jestem pod wrażeniem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malkul 11:26, 29 mar 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jezku Marzena wielki dzień u Ciebie Ale będzie cudnie - już to widzę oczyma wyobraźni, w miarę możliwości będę oczywiście podglądała (jak tylko czas pozwoli).
U nas też od rana dmucha niemiłosiernie. Trzymam kciuki za Wasze dziesiejsze zadania.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
noemi 11:30, 29 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Dzisiaj pogoda nie pomaga, ale Marzenko masz wszystko pod kontrolą Irenka ma rację, warto, bo będzie pięknie Powodzenia
____________________
ogród magdalenka
Madzenka 12:00, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziewczyny nie dosypiam. Odpocznę w weekend majowy

Siatki przed montażem


Złożone


I montaż w miejsceu docelowym oraz wypełnianie warstwami kamienia.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:03, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wypełnianie gabionów kamieniem. Zwrócie uwagę, że do środka idzie drobniejszy a tylko na tzw lico większy



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 12:04, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
malkul napisał(a)
Jezku Marzena wielki dzień u Ciebie Ale będzie cudnie - już to widzę oczyma wyobraźni, w miarę możliwości będę oczywiście podglądała (jak tylko czas pozwoli).
U nas też od rana dmucha niemiłosiernie. Trzymam kciuki za Wasze dziesiejsze zadania.


Malkul specjalnie dla was relacja na żywo I zobaczysz czy warto postawić w ogrodzie czy zrezygnujesz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Syla 12:07, 29 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Z wielkim zainteresowaniem śledzę każdy ruch ..... podziwiam Cię Marzenko pod każdym względem i czerpię od Ciebie siły niech moc będzie z Tobą !!!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 12:11, 29 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Marzena, jakbyś powiedziała, że sama wyładowałaś uwierzyłabym, tyle masz energii. Fajnie, fajnie. B. mi się podoba.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Milka 12:20, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Podglądam takie prace ogladałam w angielskich programach o ogrodach; tam efekt końcowy był super, ale coś mi się wydaje, że u ciebie będzie jeszcze lepiej!!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Madzenka 12:44, 29 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia, Pszczólka, Irenka nawet nie wiecie jak bardzo wspieracie mnie emocjonalnie Dzięki Wam nie mam chwil zwątpienia, które mnie tak często dopadały w trakcie budowy domu. Ogorodwisko jest dla mnie jak akumulator do moich baterii życiowych Niech MOC BĘDZIE z NAMI !
A tak mi się chciało płakać jak zobaczyłam moje drzewka laurowe powywracane przez wiatr w nocy. Ale juz są ponownie wsadzone do doniczek i schowane w zaciszu. Całe szczeście, ze ani drzewka ani donice nie ucierpiały.
I zapomniałam dodać, ze Pan Złota Rączka nie moze robić ściany wodnej dlatego zajął się tynkowaniem murku ze skrzynkami energetycznymi. I dobrze, bo przd murkiem miskanty trzeba posadzić po swiętach
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies