Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

kwiatholandii 20:57, 31 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Czekamy na fotki tych cudownych bambusów
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 21:56, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Joanka napisał(a)
Jestem ciekawa jak wygląda bambusowy szpaler


Jutro Joasiu I Moniko zrobie, jak mi M pozowli. Bo chcial bambusy, ale do sadzenia to nie był chętny. A ja bojkot rodziny zrobiłam i musial ze mną do nocy czas na ogrodzie spędzić harując, wożąc taczki z ziemią. Ale wiało tak, że moje bambusy się powyginaly jakby to wierzby były
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:58, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
GabiK napisał(a)
Marzenko, widziałaś pewnie artykuł Danusi na głównej? O ogrodach wertykalnych. Jest tam zdjęcie ściany roślinnej pod taką wylewką jak robisz w ścianie wodnej. Albo trochę zielonego między gabionami. Piękne by było takie ogrodzenie. Może włączysz gdzieś do projektu taką zieloną ścianę.


Gaik widzialam, ogrody wertykalne mnie od ostatniego Chelsea zachwycają. Ale takie pomyśly to sobie na następny sezon zostawię będę miala o czym zimą myśleć....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 21:59, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
irena_milek napisał(a)
Marzenko, wrzucam ci foto, abyś zobaczyła ile jeszcze mam miejsca, pisałas u mnie o bukszpanach, potem to wywal to 1/4 ogrodu, nad którą wczoraj pracowałam, aby wygladała schludnie


Irenko to Ty jeszcze ze trzy razy na plantację bukszpanową moźesz pojechać obszarnik z ciebie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:02, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
asc napisał(a)
Uffffff.. przeczytałąm....tyle tego że się zmachałąm jakbym ja rozładowywała te kamienie na gabiony
Wrażenie piorunujące Pasi do chałupy


A ty wiesz ile ja czytania u Cibie mialam??? Normalnie ruch był u Ciebie jak na Marszałkowskiej
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:03, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
ana_art napisał(a)
aaaa Marzenko tak sobie przypomniałam, jak rano czytałam cały wątek od początku, napisałaś że masz dorosłą córkę.... to takie żarty były?????


Aniu córka w tym roku zdaje maturę , na V roku studiów przed magisterką się postarałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 22:03, 31 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
irena_milek napisał(a)

Dziewczyny doradźcie co posadzić na podmokłym gruncie za płotem. Myślałam o sosnach aby wypiły wodę? Swierki serbskie za drogie, tuje za wolno rosną?


Marzenko, cyprysiki błotne, uwielbiają wilgoć, są piękne i szybko rosną i są unikatowe

ale one maja tak zwane korzenie powietrzne i nie za bardzo to wygląda
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 22:04, 31 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)


Dziewczyny doradźcie co posadzić na podmokłym gruncie za płotem. Myślałam o sosnach aby wypiły wodę? Swierki serbskie za drogie, tuje za wolno rosną?


Marzenko, cyprysiki błotne, uwielbiają wilgoć, są piękne i szybko rosną i są unikatowe

ale one maja tak zwane korzenie powietrzne i nie za bardzo to wygląda


Aniu a co Ty polecasz ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monteverde 22:06, 31 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Marzena2007 napisał(a)
Umarłam,, kręgoslup do wymiany, głowę mi urwało, z nosa cieknie....
Ale 11 bambusów wkopanych, cisy przesadzone równo z gabionami, w międzyczasie 10 zawilcow japońskich honorine jobert (?) posadzonych. Skimię tez sobie w wolne miejsce posadziłam. M się nie odzywa bo go do kopania zmusiłam....

Marzenko czemu szalejesz, a na święta będziesz chorować, zawilce te są bardzo ładne
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
coli 22:21, 31 mar 2012


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Marzena2007 napisał(a)
Dziewczyny doradźcie co posadzić na podmokłym gruncie za płotem. Myślałam o sosnach aby wypiły wodę? Swierki serbskie za drogie, tuje za wolno rosną?


Jeśli mogę coś doradzić to Serby w wilgotnej glebie nie wytrzymają. Sprawdziłam u siebie
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies