Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 07:52, 01 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
monteverde napisał(a)

Umarłam,, kręgoslup do wymiany, głowę mi urwało, z nosa cieknie....
Ale 11 bambusów wkopanych, cisy przesadzone równo z gabionami, w międzyczasie 10 zawilcow japońskich honorine jobert (?) posadzonych. Skimię tez sobie w wolne miejsce posadziłam. M się nie odzywa bo go do kopania zmusiłam....

Marzenko czemu szalejesz, a na święta będziesz chorować, zawilce te są bardzo ładne


Aniu ja twierdzę, że mam ADEHD bez szaleństwa więdnę
Na te zawilce polowalam jesienią ale były za drogie, teraz znalazłam w dobrej cenie. Są posadzone przed żywopłotem cisowym, będzie ładny kontrast dla ich bialych kwiatów.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 07:53, 01 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
coli napisał(a)

Dziewczyny doradźcie co posadzić na podmokłym gruncie za płotem. Myślałam o sosnach aby wypiły wodę? Swierki serbskie za drogie, tuje za wolno rosną?


Jeśli mogę coś doradzić to Serby w wilgotnej glebie nie wytrzymają. Sprawdziłam u siebie


To szukam zatem dalej, wszelkie sugestie mile widziane
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 08:09, 01 kwi 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Nie wiem czy oglądaliście Maję w ogrodzie przed chwilą?
Maja wizytowała ogród łódzkiego ogrodnika P.Gasia. W jego ogrodzie był ekran z grabów taki jak chcę abypowstał przed moim ogrodzeniem. Utwierdzilam się w tym pomyśle. A pod jego nogami tak jak planowałam rósł bukszpan
I jeszcze strzygł azalie japońską w żywopłot, pięknie to wyglądało. Zacznę formowac swoja duża azalie, która ma zbyt nieregularny pokroj. Przytnę ja po przekwitnięciu.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 08:35, 01 kwi 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
odlądałam (jesli mozna ta to nazwać) dzieciaki szalały i myślałam że się przesłyszalam że to azalia, ale efekt faktycznie piękny, wogóle cały ogród magiczny... ogromny...i fajnie przedstawiony o różnych porach roku. Pomyślałam sobie że gdybym chciała na cześć każdego dziecka zrobić jego część to by mi miejsca zabrakło
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Lena 08:35, 01 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Ekran z grabów to moja miłość..
W "mojej" szkółce od której uzależniona jestem,rośnie przepiękny grabo-ekran Wdzięczne listki,kolor i ogólnie emanuje takim dostojnym spokojem i elegancją...
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Pola 08:56, 01 kwi 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Marzenko właśnie mi przypomniałaś o Maji, lecę oglądać bo mi się nagrało
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Wieloszka 09:56, 01 kwi 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
A ja nie obejrzałam Mai, bo mi dzieci telewizor okupują . Ale za to nadrabiam zaległości w wątkach. Dolnoślązaczki twarde są, żadna pogoda im nie straszna, Ty też wczoraj się napracowałaś, tym swoim ADHD mogłabyś obdzielić parę osób, nie dziwię się, że M. nie może za Tobą nadążyć .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Joaska 10:01, 01 kwi 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Marzenko,
mam pytanie czy w jakis specjalny sposób zabezpieczyłaś miejsce dla bambusów przed ich inwazyjnością (blokady dla korzeni??) bo ja sie tego bardzo w bambusach boję że jak się toto rozpełźnie to sobie nie dam rady. Cyknij kilka fotek bambusom jak wyglądają
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Syla 10:55, 01 kwi 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monteverde napisał(a)

Umarłam,, kręgoslup do wymiany, głowę mi urwało, z nosa cieknie....
Ale 11 bambusów wkopanych, cisy przesadzone równo z gabionami, w międzyczasie 10 zawilcow japońskich honorine jobert (?) posadzonych. Skimię tez sobie w wolne miejsce posadziłam. M się nie odzywa bo go do kopania zmusiłam....

Marzenko czemu szalejesz, a na święta będziesz chorować, zawilce te są bardzo ładne



M szybko zapomni o machaniu łopatą jak go tylko mocccno przytulisz Ja jednak ze swoimi szaleństwami czekam na cieplejsze dni ..... bo po ostatnich leczeniach świecę jak dobrze podlana opryskami roślina A na razie sobie siedzę i rysuję .... i planuję .... i jeszcze dużżo tzn innych .... Pozdrawiam Marzenko .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Milka 10:59, 01 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Marzenka dba, aby M. nie stracił dobrej kondycji i odpowiedni się dotleniał
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies