Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Borbetka 20:53, 10 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Rench napisał(a)
Przypędziłam do Ciebie
Piękny ogród ! Będę podglądać u Ciebie też

Ogród już ponad 10-cioletni, więc trochę dorobku jest. Dziękuję Rench, ale masę błędów popełniłam. Wpadaj. Zapraszam.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 20:54, 10 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Urszulla napisał(a)
Witaj, nigdy u Ciebie nie byłam......a masz piękny i dorodny ogród......jest się czym chwalić

Urszullo, zapraszam częściej. Widzisz, tutaj rewolucja i same dylematy, jak zrobić coś z głową.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 21:00, 10 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
ZbigniewG napisał(a)
1-na ognisko
3- można ewentualnie przesadzić wcześniej robiąc 1patyk(lub 3) z kulka (chmurką) na końcu
2-tak jak 3 lub tylko mocno przyciąć
4 -wersja przyciąć lub ognisko
5 -przesadzić
zrobisz bruk to wtedy się martw nad resztą

ale Ty tu rządzisz

Zbyszku, zrobię tak: 1 do wywalenia, 2 do skrócenia nisko, bo będzie przy bruku, 3 do formowania, 4 do przesadzenia albo wywalenia, szkoda mi trochę, bo piękny ten berberys jesienią jest, 5 do przesadzenia, juka do wywalenia - nie szkoda mi, a resztą się zajmę jak przyjdą zrobić dziurę pod bruk. Dzięki.
____________________
borówcowy wizytowka
Madzenka 06:47, 12 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Borbetka napisał(a)

Witaj, nigdy u Ciebie nie byłam......a masz piękny i dorodny ogród......jest się czym chwalić

Urszullo, zapraszam częściej. Widzisz, tutaj rewolucja i same dylematy, jak zrobić coś z głową.


Ja też nigdy u Ciebie nie byłam. Jak to możliwe, że do tej pory do tak pięknego ogrodu nie trafiłam??? Odnaczam wątek i będę zaglądać, ale najpierw muszę historię Twojeg ogrodu przeczytać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 10:44, 12 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No ja u Ciebie Madżenko jestem, czytam i podziwiam cały czas udoskonalany ogród i piękny taras i też trochę widziałam jak masz w środku swojego nowoczesnego domu. Bomba. Mam nadzieję, że na Gardenii się spotkamy.
____________________
borówcowy wizytowka
Madzenka 19:24, 12 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Borbetka napisał(a)
No ja u Ciebie Madżenko jestem, czytam i podziwiam cały czas udoskonalany ogród i piękny taras i też trochę widziałam jak masz w środku swojego nowoczesnego domu. Bomba. Mam nadzieję, że na Gardenii się spotkamy.


Zobaczymy się Buziam i zostawiam sobie Ciebie na deser w weekend do poczytania
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 09:38, 15 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Borbetka napisał(a)
Zrobiłam błąd, bo odpuściłam i patrzyłam jak przybywa kopców z dnia na dzień. Potem przyszedł mróz i nie mogłam już nic ruszyć. Więcej się nie nabiorę. Tę pracę trzeba sprzątać na bieżąco. Gdybym nie ćwiczyła Chodakowskiej od 2 miesięcy to nogą bym nie mogła ruszyć po tej robocie. A tak, dwa dni i byłam "nówka". Ja po prostu nie mogłam przez okno na to patrzeć, tak nienawidzę tych kretów.


Monika, jesteś kolejna osoba, która mnie motywuje do ćwiczeń z Ch. Ćwiczysz regularnie???? Bo mi nie wychodzi to najlepiej ;(
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Borbetka 14:15, 15 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ćwiczę prawie codziennie. Zdarza mi się tydzień bez jednego dnia ćwiczeń, ale rzadko. Przeplatam sobie co drugi dzień programy 40 minutowe z krótszymi. Mam 8 programów Ewki i w ogóle mi się nie nudzą. Na początku bardzo mi było trudno. Zaczęłam w grudniu, ale bardzo nieregularnie, jęzor normalnie do pasa, a ja nie lubię takich ćwiczeń cardio. Omijałam więc niektóre ćwiczenia, ale po czasie zrobiłam ku memu zdziwieniu cały program i się tak nie męczyłam. Żebym schudła, to chyba nie, chociaż M. mówi, że zmalało mnie. Ja tego aż tak nie widzę, ale jestem bardziej "spięta", a nie taka galaretowata i czuję bardziej swoje mięśnie jak pracują. Nigdy nie myślałam, że to tak cudowne uczucie, czuć swoje mięśnie. Jeśli się nie ruszasz sportowo, to nie ma mowy, żeby je czuć. Normalny codzienny ruch tego nie gwarantuje.
Poza tym ostatnio kupiłam super program na plecy, co by w ogrodzie móc robić do starości.
____________________
borówcowy wizytowka
jagoda99 20:04, 15 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Borbetka witam Cie bardzo serdecznie
Ogrod o kurza wojna jaki pieeeeeeeeekny
pozdrawiam
tak w nawiasie tez pochodze z wielkopolski



aby do wiosny pracowita pszczolko
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
Madzenka 21:39, 15 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Borbetko gratuluję samozoaparcia w ćwiczeniach.
Po kontuzji kolana w grudniu wracam do formy ćwicząc 3 x w tygodniu jogę . Dawniej muślalam, że to ćwiczenia dla staruchów a teraz nie zamieniłabym tych ćwiczeń na nic innego
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies