Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

Maria667 09:28, 17 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Borbetka napisał(a)
Też was tak zasypało Marysiu? Widziałam w TV te zaspy. Psotna ta zima i przebiegła.

Moniczko!
Dzisiaj w nocy - 16 !!!!
Pozdrawiam ciepło
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Borbetka 18:47, 17 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
vita napisał(a)
Co do ilości śniegu, to może nie będę się z tobą licytować, kto ma więcej. Być może ja, wczoraj nawaliło go aż nadto! Piękne donice, co zamierzasz w nich posadzić?

Kulki bukszpanowe posadzę.
____________________
borówcowy wizytowka
Zeta 19:58, 17 mar 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Wpisuję się jeszcze raz bo cosik mi powiadomienia zniknęły.....kulki z gardenii boskie ...ah taki prezent sobie fundnąć ...rabata kulkowa ahhhhh.
Pozdrawiam i przesyłam wiosnę ...tzn tą z Wrocławia bo u mnie zima w pełni
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Borbetka 20:47, 17 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
A mnie wzięło na malowanie w domu donic i takich tam do ogrodu, no bo co mam robić? Za oknem ... szkoda gadać. Przemalowałam latarnię też i dalej myślę, co tu jeszcze pomazgać. Muszę jutro porobić zdjęcia jak będzie słońce. Mam postanowione, jak już wreszcie ta wiosna przyjdzie - co tnę ładnego, ukorzeniam i formuję w donicach. Muszę sobie taką szkółkę założyć, bo do starości nie wypełnię tej przestrzeni.
Oby tylko lato od razu nie przyszło. Wolę, żeby jeszcze trochę wiosenki było, takiej fajnej, na plus 12-13 stopni. Nie lubię jak mi pająki we włosy włażą, a u mnie takie zakamarki do cięcia.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 23:57, 19 mar 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Borbetka napisał(a)
Czekając na fotorelację z Chelsea przyglądałam się dzisiaj mojemu ogródkowi. I jest ... bukszpanowy płotek rosnący sobie tak:




Znalazłem I mam trochę pytań Możesz mi powiedzieć ile one mają szerokości - i ile ich wychodzi ma mb??? Wysokość pewnie gdzieś tak koło 20 cm?? No i to są te z neta???
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Borbetka 07:02, 20 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Sebek to są te z neta, od Jadwigi. Zamówiłam ich chyba z 70 w zeszłym roku. Miały bardzo dobrze rozrośnięty korzeń. Góra była różnista, jedne bardziej rozrośnięte, inne trochę mniej, szerokość do max. 12-13 cm górą, wysokość max. 25-30 cm, ale ładne krzaczki. Zdarzyły się mniejsze, to łączyłam w jeden dołek albo gęściej posadziłam. Musisz liczyć z 7-10 sadzonek na metr chyba. Sprawdziłabym, ale mam wszystko zasypane śniegiem kurka wodna.
____________________
borówcowy wizytowka
alinak 23:40, 22 mar 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
A ja mam pytanie czy sadzonki były z gołym korzeniem , czy w doniczkach ?

Potrzebuje na już , ale kiedyś zamówiłam na necie i przyszły suszki z gołym korzeniem . ze 100 zostało może połowę
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Borbetka 08:26, 23 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Alinko, goły korzeń był. Teraz, przynajmniej u mnie, nie ma szans. Wszystko zmarznięte. Ja sobie zamówiłam i czekam, a Pani nie wysyła jeszcze.
____________________
borówcowy wizytowka
Enya73 09:32, 23 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Borbetka napisał(a)
A mnie wzięło na malowanie w domu donic i takich tam do ogrodu, no bo co mam robić? Za oknem ... szkoda gadać. Przemalowałam latarnię też i dalej myślę, co tu jeszcze pomazgać. Muszę jutro porobić zdjęcia jak będzie słońce. Mam postanowione, jak już wreszcie ta wiosna przyjdzie - co tnę ładnego, ukorzeniam i formuję w donicach. Muszę sobie taką szkółkę założyć, bo do starości nie wypełnię tej przestrzeni.
Oby tylko lato od razu nie przyszło. Wolę, żeby jeszcze trochę wiosenki było, takiej fajnej, na plus 12-13 stopni. Nie lubię jak mi pająki we włosy włażą, a u mnie takie zakamarki do cięcia.


Borbetko, to pochwal się , bo dziś już słońce na niebie, mimo mrozu
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Borbetka 17:14, 23 mar 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
NO, słońce aż mnie oślepia, a ja wychodzić nie powinnam, bo paszczę leczę od wysypu trądzika. Żebym taką energię jak Ty miała, Anitko oj, oj. Dzisiaj oglądałam torty na forum. I znalazłam nie jeden Twój tutaj prawda?
Muszę wreszcie się ruszyć do pstrykania.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies