Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

kosolka 12:15, 14 lip 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Pani Danusiu, Danusiu.. Podziwiam, zachwycam się, rozpływam nad Twoimi cudownościami. Nad Twoimi kompozycjami, Twoim ogrodem. Nad tym wszystkim co robisz. Jestem z Wami od kilku dni "w pełni", wczesniej anonimowo. Ale jest tu tak wspaniale i rodzinnie, że powiedziałam sobie "Chcę w tym uczestniczyć". Dziękuję
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Milka 13:50, 14 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Pisałam artykuł całą niedzielę. Inspiracje specjalnie dla Was, aż mi się w oczach pstrzy Najwyższych światowych lotów... Som zdjęcia z piątku Tam byliśmy we dwoje, Witek i ja

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/435-rhs-hampton-court-palace-flower-show-2014

Idę czytać i oglądać
Dzięki Danusiu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ania74 14:04, 14 lip 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
Poczytała, pooglądała, powzdychała... I wróciła na ziemię do planowania swojej rabaty ...
Dzięki
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
16:51, 14 lip 2014
i jak tu ograniczyć czas spędzany na forum ...no nie da się ...koniecznie trzeba tu zagladać regularnie bo sie wypadnie z "gry" ...i nie do nadrobienia
artykuł angielski bardzo interesujący w zasadzie wynagradza brak artykułu z tegorocznej ChFS...



Iwk4 01:16, 15 lip 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Byłam, poczytałam, artykuł zaliczony. Pilnuję, by nie mieć zaległości, bo wtedy kaplica. To tak, jakby stara gazetę czytać i przeglądać aktualności. Pozdrawiam Danusiu.
____________________
Ogródek Iwony II
Toja 11:18, 15 lip 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Danusiu ,proszę o pomoc, szukam informacji na temat hortensji "Otaksa" dodałam wątek, ale wiem ,że jesteś ekspartem w dzidzinie ogrodnictwa więc pewnie masz informację sprawdzone, czy to jest roślina warta posadzenia ?? I czy napradę kwitnie na jednorocznych pędach a mróź jest jej nie straszny?? Mało o niej można się dowiedzieć, wolałabym informację sprawdzone od kogoś kto np. uprawia ją od kilku lat. Wiem ,że mogę na Ciebie liczyć.
____________________
Paulina Zakamarek
Gardenarium 17:16, 15 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Akurat w sprawie tej hortensji nie mam własnego doświadzczenia, bo jej nie uprawiałam, wolę bezproblemowe hortensje bukietowe, które także polecam. Nie sadź Otaksy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
asiach 22:08, 15 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Danusiu, znowu proszę o pomoc - tym razem chodzi mi o jodłę kalifornijską . Zaatakował ją chyba ochojnik. Proszę gdy tylko będziesz mogła wpadnij do mnie na stronę 208

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4282-ogrod-cichy-i-przytulny?page=208
Dziękuję
Gardenarium 22:35, 15 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zamieszczaj problemy w odpowiednich wątkach, są tam specjaliści lepsi ode mnie w rozpoznawaniu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ozz 22:40, 15 lip 2014


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A ja zaglądam i pozdrawiam.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies