Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pszczelarnia 23:37, 10 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Odmiana 'Mariken' też gdzieś jest w ogrodzie Danusi.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gardenarium 23:38, 10 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ana_art napisał(a)
Danusiu tak się zastanawiam czy te moje cisy można flrowitem potraktować?


Można.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:39, 10 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
GabiK napisał(a)
Danusiu, żaden, ale to żaden? Ciekawe co się stało. Przecież w mroźniejszych rejonach ruszyły.
Te za stożkami też nie? To co tam posadzisz?


Tylko jeden za bramą odbija, a tutaj na froncie żaden. Za stożkami posadzę to samo czyli miskanty
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:40, 10 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
arcobaleno napisał(a)
Danusiu - czy bukszpany w pojemnikach moga stać na pełnym słońcu??


Mogą, one są dobre również do cienia, co nie oznacza że tylko do cienia.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:45, 10 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
martula napisał(a)
Danusiu , a czym zaprawiasz dołki pod choinę kanadyjską?


Pod choinę zaprawiam próchnicą kwaśną zmieszaną z ziemią ogrodową, albo Conitorfem, czyli ziemią do iglaków.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:49, 10 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Konstancja30 napisał(a)


Danusiu a te drzewka za ławką ... liściaste ... co to jest ... Twoje wątki są tak ogromne, że choć czytam wydaje mi się, że na ich nazwę nie trafiłam ...


Tuż za ławką rośnie róża pienna White Dorothy - o dziwo beż nijakiego okrycia przezimowała, a tamte 3 drzewa na tle ściany to zwykłe miłorzęby Ginkgo biloba. Mariken rośnie gdzie indziej i jest jeszcze Pendula .
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Konstancja30 23:58, 10 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)



Danusiu a te drzewka za ławką ... liściaste ... co to jest ... Twoje wątki są tak ogromne, że choć czytam wydaje mi się, że na ich nazwę nie trafiłam ...


Tuż za ławką rośnie róża pienna White Dorothy - o dziwo beż nijakiego okrycia przezimowała, a tamte 3 drzewa na tle ściany to zwykłe miłorzęby Ginkgo biloba. Mariken rośnie gdzie indziej i jest jeszcze Pendula .


Danusiu dziękuję bardzo ... zwykły ??? ... o nie dla mnie nie jest zwykły bo choć wstyd mi ale nie miałam pojęcia, że ten lek rośnie ... na bank szukałabym w aptece ... teraz będę szukać w regionalnych agrocentrach bo marzy mi się taki na ten mój płot ... Danusiu od kiedy zobaczyłam twój mur ... tak widzę mój płot ...

edit: a mogłabyś na niego zerknąć ? ...

edit: Sebku też dziękuję

ale ale ... mam dziś wielki sukces ... jakieś 25 metrów kancika x 2 bo po obu stronach ogrodzenia od ulicy ... dziś zrobiłam ... do ponownego skoszenia bo tam więcej chwastów niż trawy ... kancik też do poprawienia ... łapki mi się trzęsą ale szczęśliwa jestem jak dziecko ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
ania_wesola 07:54, 11 maj 2012


Dołączył: 11 sie 2011
Posty: 229
Gardenarium napisał(a)]Z tyłu ogrodu, we wnęce, znajduje się ściana wodna. Obok stoją donice z kordylinami australijskimi i hortensjami. Naprzeciwko ustawiłam ławkę tekową, którą zdobyłam dopiero w tym roku, a szukałam jej już od pięciu lat. Za ławką rosną róże odmiany "Chopin", moje ulubione.





Widok przepiękny!!!!!!!!!!!!
____________________
Od planów do... spełnienia marzeń
iwonaz 08:09, 11 maj 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561


Prawdą jest powiedzenie... Królowa jest tylko jedna...

____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
anieszka 09:14, 11 maj 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
ania_wesola napisał(a)
Gardenarium napisał(a)]Z tyłu ogrodu, we wnęce, znajduje się ściana wodna. Obok stoją donice z kordylinami australijskimi i hortensjami. Naprzeciwko ustawiłam ławkę tekową, którą zdobyłam dopiero w tym roku, a szukałam jej już od pięciu lat. Za ławką rosną róże odmiany "Chopin", moje ulubione.





Widok przepiękny!!!!!!!!!!!!


Tak ławeczka cudna a róże Chopin też posadziłam u siebie
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies