Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pszczelarnia 13:25, 10 maj 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)





Nie ma, żaden miskant nie przeżył zimy


O nie, Danusiu, u mnie się stało podobnie i nie mogę uwierzyć, zwłaszcza, że młodszym zrobiłam kopce, azalie pontyjskie żyją. Mnie się nie chce wierzyć w coś takiego. Jeszcze czekam. Może się okazać, że Martkowi posłałam trupa w kopercie (a i tak nie dotarł).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Martek 13:27, 10 maj 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Martwy nie martwy nie doszedł )))))))))))))Ukradli bo było coś ciekawego w kopercie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
GabiK 13:30, 10 maj 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Jak nie doszedł, to lepiej że martwy. Tobie nie szkoda, a złodziej pożytku nie będzie miał.
Moje nieśmiało się budzą, tylko takie pozasychane końcówki mają.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gabriela 13:38, 10 maj 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A propos wysyłania roślin, to rozdałam by poczta kolejną partię sadzonek oleandrów. Wysyłam je w plastkowej półlitrowej butelce po wodzie mineralnej, odpowiednio przysposobionej oczywiście. Butelka zamknięta jest w dużej kopercie A-4, jest to b. lekkie więc przesyłka jest listem. Wczoraj jedna osoba mi napisała, że dostała butelkę, na szczęście z zawartością, z potarganą, poklejoną kopertą w worku foliowym. O tempora, o mores! A wydawałoby się, że takie coś nie powinno się zdarzać.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Milka 13:54, 10 maj 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, wiem, ze lubisz eksperymenty, różnie sie to kończy więc zapraszam do siebie i proszę napisz co myślisz, wiedzę masz ogromną

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1442-milkowo-moje-miejsce-na-ziemi?page=416#post_1
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anieszka 16:17, 10 maj 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Gardenarium napisał(a)




Trochę z czapy ale powiedz mi Danusiu gdzie znajdę w okolicach wawy takie fajne cisy na ekran do zasłonięcia ramienia bramy, dodam tylko że chciałabym kupić w dobrej cenie czyli niskiej
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
martula 17:22, 10 maj 2012

Dołączył: 09 mar 2012
Posty: 10
Danusiu , a czym zaprawiasz dołki pod choinę kanadyjską?
____________________
Przetacznik 18:22, 10 maj 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ten wspaniały ogród zobaczyłam po raz pierwszy u "Mai w Ogrodzie". Nie sądziłam, że będę miała okazję zaglądać w te niezwykłe zakątki jeszcze szczegółowiej i na bieżąco... . Taki ogród nastraja mnie podziwem i radością że ludzie potrafią tak twórczo i pięknie współpracować z naturą. Gratulacje i wielkie uznanie.
____________________
Konstancja30 19:10, 10 maj 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Gardenarium napisał(a)
Z tyłu ogrodu, we wnęce, znajduje się ściana wodna. Obok stoją donice z kordylinami australijskimi i hortensjami. Naprzeciwko ustawiłam ławkę tekową, którą zdobyłam dopiero w tym roku, a szukałam jej już od pięciu lat. Za ławką rosną róże odmiany "Chopin", moje ulubione.



...

Danusiu a te drzewka za ławką ... liściaste ... co to jest ... Twoje wątki są tak ogromne, że choć czytam wydaje mi się, że na ich nazwę nie trafiłam ...




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Sebek 20:12, 10 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iza - to są miłorzęby
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies