Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

ka1sia 22:14, 06 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witam Danusiu serdecznie! Znam już Twój ogród, bo wielokrotnie w nim spacerowałam, no cóż nie będę oryginalna, jestem nim oczarowana. Ale jeszcze bardziej jestem zauroczona atmosferą, jaką Danusiu tworzysz na forum. Dziękuję!!! Pozdrawiam bardzo cieplutko, Kasia z miasta Kropki.
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Gardenarium 22:17, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Kasiu u mnie, pewnie kiedyś zawitamy do miasta Kropki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kamila_lawenda 22:19, 06 wrz 2012

Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 22
sprytnie! Danusia- DZIĘKUJĘ!!!!!!!
wiem, ze można doczytać.., ale niestety mam gline w ogrodzie i walczę z nią od 2 lat, więc ogórd powstaje mozolnie- cis da sobie rade czy przygotowac grunt "po bożemu"?

____________________
ka1sia 22:21, 06 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Gardenarium napisał(a)
Witaj Kasiu u mnie, pewnie kiedyś zawitamy do miasta Kropki

Będzie nam bardzo miło.
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Gardenarium 22:23, 06 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Poczytaj o przygotowaniu gleby pod ogród.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/300-przygotowanie-gleby-pod-ogrod

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/295-jak-poprawic-zdrowotnosc-gleby-w-ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grapaka 22:27, 06 wrz 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 276
Danusiu, po prostu wszystkiego najlepszego dla Was-cmok-
____________________
czas na zmiany - najwyższy czas
kamila_lawenda 22:29, 06 wrz 2012

Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 22
czytam, mam zajęcie na całą noc
może i przy blasku księżyca poprzestawiam donice na tarasie, niesamowite jak ogród wciaga...
____________________
monteverde 22:52, 06 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Danusiu, bukiet piękny, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 07:34, 07 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
kamila_lawenda napisał(a)
czytam, mam zajęcie na całą noc
może i przy blasku księżyca poprzestawiam donice na tarasie, niesamowite jak ogród wciaga...


Cis nie lubi podmokłej gleby i bardzo gliniastej. Musisz mu zrobić drenaż, jakąś rurę drenacyjną obok zakopać. Dobrze przygotować glebę nie lubi kwaśnej.

Podnieść miejsce w którym będzie rósł.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbieta_b 11:00, 07 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Pani Danusiu, od niedawna buszuję po Ogrodowisku. Nawet nie umiem powiedzieć co czuję. Uwielbiam mój ogródek ale dopiero teraz wiem ile mam jeszcze pracy. Podglądam ogrody uczestników Forum i ściągam pomysły. Na pewno będę potrzebowała rad. Moim problemem jest to, że posadziłam dużo i to wszystko UROSŁO. Teraz mam gąszcz. Chcę ogródek doprowadzić do stanu moich marzeń, ale szkoda mi każdej roślinki, każdej gałązki...
Pozwolę jeszcze dołączyć się do życzeń. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ! (Wiem jaki to luksus żyć razem, patrzeć w tą samą stronę, odgadywać swoje myśli - wsierpniu minęło nam 30 lat). Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies