Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

kwiatholandii 14:50, 07 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
KUSICIE KOBIETY, KUSICIE. TERAZ MIŁORZĄB WYSUNĄŁ SIĘ NA PROWADZENIE No i te kule pod nim....hmmm będzie fajnie. Teraz muszę z M zorganizować dłuuugi samochód do transportu miłorzębu Kule będę wykopywała od miłej cioci z Holandii, która ma plantację kul,o czym sie dowiedziałam kilka dni temu. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć ? Przede wszystkim chyba mój M, który słucha o kulach kilka razy w tygodniu i nie wpadł na trop cioci. Faceci....

ps. Wczoraj słyszałam fajną kwestię o feministkach wypowiedzianą przez faceta i się uśmiałam. "Feministki przestają nimi być jak muszą wnieść kanapę na 5-te piętro". ... ok coś w tym jest, ale widzę na obrazku kilka z nas "targających" tą kanapę bez faceta. Przecież co niektóre kobietki tutaj same drzewa przesadzają.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 14:53, 07 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Co do cięcia, to ja narazie nie mam za dużo okazów do cięcia, ale mam na to ogromną ochotę. Przypuszczam zatem, że będą nowe zakupy
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 14:58, 07 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Marzena2007 napisał(a)

Przepiekny ogród. Nowe insporacje dla fanów kul

http://www.gapphotos.com/featuredetails.asp?featureref=355


Oglądałam ten ogród nie tylko z powodu kuli, bo mi Noemi świat topiarów w GAP pokazała
Polecamw szystkim przejrzenie zdjęć, tyle na tej stronie inspiracji. Wiem jedno wszystkie rośliny u mnie będą mocno kształtowane za wyjątkiem bylin i trawek
Oj chyba podjadę do Wieloszki po te kule przed urlopem
Moniko baaaardzo dziękuję wiesz za co i przepraszam za zamieszanie


To prawde Gap to świetne miejsce inspiracji.
Marzenko, proszę bardzo(wiesz za co) Zamieszania brak W sumie tak mało się w moim życiu dzieje, ze kazde zamieszanie mnie już chyba pobudza, więc proszę o więcej haha Tak mają pracoholiczki na urlopie macierzyńskim
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Konstancja30 15:19, 07 lip 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
kwiatholandii napisał(a)
KUSICIE KOBIETY, KUSICIE. TERAZ MIŁORZĄB WYSUNĄŁ SIĘ NA PROWADZENIE No i te kule pod nim....hmmm będzie fajnie. Teraz muszę z M zorganizować dłuuugi samochód do transportu miłorzębu Kule będę wykopywała od miłej cioci z Holandii, która ma plantację kul,o czym sie dowiedziałam kilka dni temu. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć ? Przede wszystkim chyba mój M, który słucha o kulach kilka razy w tygodniu i nie wpadł na trop cioci. Faceci....

ps. Wczoraj słyszałam fajną kwestię o feministkach wypowiedzianą przez faceta i się uśmiałam. "Feministki przestają nimi być jak muszą wnieść kanapę na 5-te piętro". ... ok coś w tym jest, ale widzę na obrazku kilka z nas "targających" tą kanapę bez faceta. Przecież co niektóre kobietki tutaj same drzewa przesadzają.


oj Moniczko ... zajrzyj do mnie ... tłumaczymy tam to od kilku stron ))
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
kwiatholandii 17:59, 07 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Kocham kukurydzę...na polu Uwielbiam tą piękną w swej prostocie roślinę, która daje mi tyle prywatności.Mam ochotę kupić 2 metry ziemi wzdłuż działki i sadzić ją co roku Poza tym ma piękny soczysty kolor
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Madzenka 23:38, 08 lip 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moniko poprosimy trochę zdjęć ogrodu, nawet bez tej kukurydzy za płotem
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kwiatholandii 08:30, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Może dziś znajdę czas na fotki. Przez 5 dni mieliśmy wielu gości i dopiero dziś po śniadaniu jadą do domu.Nie mam naraie wielu okazów do fotografowania, a jednyne zmiany to wysoka nieskoszona trawa
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 09:43, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Chciałabym wsadzić w tej rabacie kilka kul w różnej wielkości i myślę o wypełnieniu ich pomiędzy czymś małym. Muszę jednak najpierw zdobyc jakieś duże okazy bukszpanów

____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Ana 09:54, 09 lip 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
To może karmnikiem ościstym aurea - dawałby piękne zielono-żółte tło...albo jeśli tam półcień to pachysandra...

wrzucam parę inspiracji ze strony GAP - jesli szepniesz słówko to usunę, ok? Właśnie też planuję taką kulkową rabatkę i mam wieeelki folder

podadzone turzycą evergold



tu chyba z bodziszkiem



z cebulowymi



i na żwirku z Limelight

____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
kwiatholandii 10:38, 09 lip 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Ana nic nie usuwaj!!!!! piękne inspiracje Dziękuję i proszę o jeszcze
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies