Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z perspektywą na przyszłość

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z perspektywą na przyszłość

Wieloszka 21:36, 03 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
Aga,postaram się następnym razem wkraść po cichu, bo sąsiad niezbyt miły...no chyba, ze kilkadziesiat grabów 5 m wysokich u niego w plantacji zamówię...liscia już dostałaś , mało Ci?

A mało!
Od sąsiada graby zamówię, a co! Tylko najpierw w totka wygram
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
noemi 21:44, 03 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Wieloszka napisał(a)

A mało!
Od sąsiada graby zamówię, a co! Tylko najpierw w totka wygram


Dziewczyny, Wy to potraficie poprawić humor Dzięki
____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 21:45, 03 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Aga, ja ostatnio dostałam prawie zawału jak mój M przyjechał z informacją, że ma kilkadziesiąt półtorametrowych cisów!!!!....gdzie, mówię...gdzie?..dwa lata za późno
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
kwiatholandii 21:47, 03 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)


Dziewczyny, Wy to potraficie poprawić humor Dzięki


Magda, no Ty już nic nie mów, bo Twoje rasowe sai bez totka
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Wieloszka 21:47, 03 paź 2014


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
kwiatholandii napisał(a)
Aga, ja ostatnio dostałam prawie zawału jak mój M przyjechał z informacją, że ma kilkadziesiąt półtorametrowych cisów!!!!....gdzie, mówię...gdzie?..dwa lata za późno

No nie żartuj!!!!!!! Bo zaraz ja zawału dostanę! Dla TAKICH cisów miejsce by się znalazło! Nie u Ciebie, to u mnie
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
kwiatholandii 21:55, 03 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Wieloszka napisał(a)

No nie żartuj!!!!!!! Bo zaraz ja zawału dostanę! Dla TAKICH cisów miejsce by się znalazło! Nie u Ciebie, to u mnie


Można jeszcze kupić. Nasz znajomy sprzedaje...w NL. Nie wiem jednaj jakz zima u nas? ceny ..boskie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
noemi 21:57, 03 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
kwiatholandii napisał(a)


Magda, no Ty już nic nie mów, bo Twoje rasowe sai bez totka


Tija … dzisiaj dzwoniłam do szkółki , bo mi jeden całkiem zżółkł i liście opadają , a liście miały zaschnąć i zostać do wiosny , no i pytam pani czemu tak się dzieje , skoro pozostałe 4 szt. tak się nie zachowują , dostałam odpowiedź , że może ten jeden akurat tak ma … to są problemy dopiero

____________________
ogród magdalenka
kwiatholandii 22:00, 03 paź 2014


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
noemi napisał(a)


Tija … dzisiaj dzwoniłam do szkółki , bo mi jeden całkiem zżółkł i liście opadają , a liście miały zaschnąć i zostać do wiosny , no i pytam pani czemu tak się dzieje , skoro pozostałe 4 szt. tak się nie zachowują , dostałam odpowiedź , że może ten jeden akurat tak ma … to są problemy dopiero



...to prawie jak u budowlańców " się nie da". Ale poważnie,moje teżopadaja juz od miesiąca. Myślę, że będzie ok. Może bardziej na slońcu był? Moje właśnie dlatego trochewczesniej przez te upały poopadały.
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Borbetka 22:01, 03 paź 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Rdest w tym roku też posadziłam. Sąsiadem jest carex Frosted. Jeśli zima będzie ok, to przyszły rok w tym miejscu zapowiada się super. Dosadzę jeszcze tulipanki pomiędzy.
____________________
borówcowy wizytowka
noemi 22:04, 03 paź 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
… chciałam ja podpytać, bo mam je pierwszy sezon , na wiosnę przy zakupie miały zaschnięte liście wszystkie 5 szt. , a teraz wygląda na to , że jeden z nich będzie łysy warunki mają te same … chyba … ale zobaczymy na wiosnę czy ruszy …

____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies