Gdzie jesteś » Forum » Natura » Poznajemy ptaki

Pokaż wątki Pokaż posty

Poznajemy ptaki

Bogdzia 15:48, 26 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Jesionowka napisał(a)



pozdrawiam wielbicieli ptaków


Tak mi sie te zdjecia podobaja ze jeszcze je powtórzyłam. Grażynko chyba nikt z nas nie miał szans zrobic zdjęc pluszczom. Dzieki że je tu wstawiłas bo to piękne i ciekawe ptaki a bardzo rzadko wystepujące ze wzgledu na specyficzne wymagania. To u Ciebie naprawde jest raj jak nawet pluszcze sa.Dziękuję Ci bardzo i serdecznie pozdrawiam.


Umieściliśmy budki lęgowe dla pluszczy pod mostami na naszych uregulowanych strumieniach w zamian pozwoliły mi się fotografować
pozdrawiam serdecznie


Bardzo się cieszę jestes na Ogrodowisku. Może kiedyś uda sie do Was zajrzec a może nawet zobaczyc Twoje pluszcze.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:41, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Dziś u mnie próbował zapolowac samiec krogulca. Było już ciemnawo , one właśnie w takiej pogodzie najbardziej lubią polowac. Zdjęcia przez to swiatło nie sa najlepsze ale pokazuję. Popatrzcie na niego.







____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:42, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526






____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 16:43, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526








a tu wyglada jak baba w plisowanej spódnicy.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Jesionowka 17:35, 27 sty 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
Wow, niesamowite
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
Klamber 18:34, 27 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Saxon, znów dałeś czadu tym czyżykiem, fota ostra jak żyleta, piękniusi jest. Pokazuj więcej swoich fot, bo są warte oglądania i chwalenia.
Jesionówko, ładne fotki pluszcza, gratuluję jak na amatora super
Bogdziu, przez twojego krogulca wykipiało mi mleko, tak się zapatrzyłem na niego. Widać że szarówka ale fotki jeszcze niezłej jakości, szkoda że nie był ustawiony przodem, jest dużo ładniejszy ale i tak pięknie go złapałaś, zazdroszczę. Wieczorem podkręcaj ISO ale sprawdź do ilu wychodzą ładne zdjęcia, bo jak za dużo to wyłazi kasza, ja w swoim do 800 mogę dać . Trenuj Bogdziu i pokazuj nam fotki. Kwiczoła to chyba przez szybę robiłaś, bo trochę nie ostre i matowe, Postaram się i ja coś poszukać. Pokaże Jastrzębia którego chciałem zrobić w locie, ale za czym zmieniłem obiektyw to usiadł na czubku daglezji. Zrobiłem go chyba z 250 m, nie mogłem go podejść bliżej, gdyż byłem w jasnej kurtce i jak się tylko poruszyłem to krzyczał a gdy wyszedłem zza drzewa to uciekł w dół, więc fotki nie było szans w locie zrobić.


Pozdrawiam wszystkich
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Bogdzia 11:03, 28 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Robert , nie ma czasu na zmianę ISO jak sie trafi coś do sfocenia. Co do kwiczoła masz racje był robiony przez szybę, większośc zdjęc tak robię , krogulec również bo nie bede marzła na dworze i czekała aż mi sie coś pozwolo sfotografowac ale teraz wstawie zdjęcia bez szyby,niewiele są lepsze bo jednak światło jest jeszcze kiepskie.









Pozdrówka serdeczne przesyłam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Justyna 17:24, 31 sty 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Raniuszki

____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Bogdzia 19:37, 31 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Justynko jakie piękne. Dzięki ze wstawiłaś, z przyjemnością na nie popatrzę bo u mnie ich nie ma. Śliczne.Za dzięcioła wstawionego u mnie też dziekuję.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
SAXON 22:05, 24 lut 2013


Dołączył: 05 lis 2012
Posty: 56
Krogulce, pluszcze, raniuszki, same ptasie rarytasy, u mnie zwyczajnie ale i tak się cieszę z nowych gatunków odwiedzających mój karmnik.

Rudzik


Kwiczoł
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies