Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 21:09, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
kasik778 napisał(a)

jestem z siebie dumna - przez 3 dni, z przerwą na wczorajszy, zamurowywałam okno od piwnicy i zagłębienie w tarasie, które było po to, by okno się mogło otwierać. To był test wytrzymałości i osobowości Cegły z odzysku, beton z przepisu z forum budowlanego i robota szła. Co prawda kręgosłup bolał jak cholera, ale robota zrobiona. I odzyskałam metr kwadratowy powierzchni tarasu i wreszcie nie mówię do mojego dziecka "nie wpadnij do dziury"!!! Siedzę teraz na tarasie i podziwiam betonowy kwadrat. Wyszedł mi piękny. Fachowo zatarty, nie wykrusza się, a jakie kanciki może trochę wstyd, że taka praca wykonywana przez kobietę, ale co tam mus to mus. Już się śmieję, że jestem jak Kwiatkowska z 40-latka, co żadnej pracy się nie boi


ale z ciebie jest wielofunkcyjna kobieta ja co prawda, różne rzeczy robiłam, np malowanie, ale murarka to wciąż dla mnie zupełna abstrakcja, tym bardziej podziwiam

Kasiu jak się nie ma wyjścia to trzeba robić to i owo. Zaskakujące jest to, jakiej pewności siebie to daje. Pewnie murarzom nie, ale mi tak. Bo zrobiłam coś czego się obawiałam i nie miałam pojęcia jak się tego tknąć. A tu po prostu trzeba umieć czytać i oglądać filmiki instruktażowe w internecie
____________________
Milena - zielonastrefa
kasik778 21:16, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
taki oglądnęłam kiedyś w necie na temat malowania i układania paneli, nawet całkiem pomocny
____________________
popcorn 21:16, 16 sie 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Chylę czoło! Taka robota mojego M by wystraszyła... a Ty sama dałaś radę!
pozdrawiam
____________________
Mój nowy ogródek
romka 21:24, 16 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
ach Ty bohaterze!!! brawo!!! zawsze mówiłam, że trochę chęci, trochę determinacji i trochę wujka google i można zrobić wszystko!


____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
MilenaP 21:33, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Dziewczyny dzięki za docenienie. Rzeczywiście google to power. Nawet przy okazji obczaiłam temat kładzenia płytek na tarasie Ale na początek chyba się skuszę na jakąś mozaikę na mniejszej powierzchni - moja ciocia zrobiła sobie całą łazienkę w mozaice z resztek płytek po remoncie reszty domu!!! No więc czemu mi miałoby się nie udać? Muszę tylko zdobyć jakieś ciekawe płytki.
____________________
Milena - zielonastrefa
kasik778 21:37, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
jeśli jeszcze położysz płytki, to już całkiem mnie powalisz na kolana
____________________
romka 21:40, 16 sie 2012


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
ja układałam ostatnio płytki w spiżarce pod schodami... też z kawałków, w sumie wyszło niekiepsko, ale następnym razem jakbym miała się bawić w układanie płytek to wolałabym jednorodne i jednakowej wielkości
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
anieszka 21:49, 16 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
A ja jeszcze nie zrobiłam sadzonek , czy już nie za późno???
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
MilenaP 22:23, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
anieszka napisał(a)
A ja jeszcze nie zrobiłam sadzonek , czy już nie za późno???

też się nad tym dziś zastanawiałam, bo oczywiście mi mało i chciałabym drugą turę, ale pędy muszą być przekwitłe, a moje mają drugie pąki i to małe. Zastanawiam się więc czy zdążę jeszcze raz. Spróbuję, najwyżej nie wyjdzie, ale to chyba najwcześniej za jakieś 2 tyg. bo pączki malutkie są.
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 22:24, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
dziewczyny mi się marzy stół do ogrodu z blatem mozaikowym, ale nie mam odpowiedniego stołu
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies