Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 23:22, 09 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Bogda napisał(a)
Czyli je tak ot powtykałąś do ziemi?no szok...nigdy bym nie powiedziała, że i róże da radę rozmnażać?muszę poćwiczyćale taki Chopenik by mi się przydałja mam Chianti-spróbuje z nią

Bogda przeczytaj tutaj, jak to było
http://zielonastrefa.wordpress.com/2012/07/25/rozmnazanie-roz-rabatowych/
____________________
Milena - zielonastrefa
Matka 23:31, 09 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
MilenaP napisał(a)

Czyli je tak ot powtykałąś do ziemi?no szok...nigdy bym nie powiedziała, że i róże da radę rozmnażać?muszę poćwiczyćale taki Chopenik by mi się przydałja mam Chianti-spróbuje z nią

Bogda przeczytaj tutaj, jak to było
http://zielonastrefa.wordpress.com/2012/07/25/rozmnazanie-roz-rabatowych/


kurcze, jestem pod wrażeniem, będę próbowaćhaha....
____________________
U Matki
MilenaP 19:45, 10 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
trochę jeszcze ciepłych fotek
nowe 2 żurawki: Citronelle i Chocolate Ruffles w zestawieniu na taras

kwitnące jak szalone Osteospermum

przycięty niedawno dereń i wykulkowany bukszpan

no i oczywiście niezawodna lawenda, fajnie przewieszająca się na chodnik

____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 19:54, 10 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
a tu moja róża NN, którą muszę rozpoznać bo nie daje mi to spokoju. Pięknie pachnie, ma przewieszające się pędy i charakterystyczne kuliste zielono-różowe pączki

A to moje ostatnie lilie. Podobno Muscadet. Ciekawe czy rzeczywiście

Tutaj moja wczorajsza praca. Zawieszałam na drzewie nową budkę lęgową. Nie wiedziałam nawet jakie to ciężkie. Stojąc na czubku drabiny z tą ciężką budką i rękami najwyżej jak mogłam, wbijałam wielkiego gwoździa i myślałam "dlaczego akurat nie ma w domu mojego faceta?" W każdym razie dałam radę. A co ja nie dałabym rady? Co to to nie!!! Budka wisi

____________________
Milena - zielonastrefa
beta 20:47, 10 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Milenko dziś zajrzałam na Twojego bloga-super tam masz

jak tak się naczytałam, i na oglądałam, to wróciwszy do domu ciachnęłam mamie kilka gałązek róż i postąpiłam z nimi tak jak instruowałaś, normalnie szaleństwo jakieś
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MilenaP 21:16, 10 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
beta napisał(a)
Milenko dziś zajrzałam na Twojego bloga-super tam masz

jak tak się naczytałam, i na oglądałam, to wróciwszy do domu ciachnęłam mamie kilka gałązek róż i postąpiłam z nimi tak jak instruowałaś, normalnie szaleństwo jakieś

hahaha no szaleństwo ja codziennie moje obserwuję i cieszę się, że dałam je do takiej dużej skrzynki, bo to co mam w małych doniczkach to codziennie mam powywracane przez moją sunię, która tam poluje na żaby. Cieszę się, że mój blog Ci się podoba
____________________
Milena - zielonastrefa
anieszka 21:37, 10 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Też poczytałam o rozmnażaniu róż i czy teraz już nie za późno? bo jak nie to też spróbuję
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
anieszka 21:38, 10 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Budka pięknie wisi, na pewno szybko znajdzie domowników
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
MilenaP 22:26, 10 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
anieszka napisał(a)
Też poczytałam o rozmnażaniu róż i czy teraz już nie za późno? bo jak nie to też spróbuję

anieszka czytałam, że nawet w sierpniu można próbować. Niech no tylko Chopin znów przekwitnie, to będę dalej próbować bo chętnych coraz więcej Tylko teraz usunę wszystkie liście, bo i tak opadają, a mam wrażenie, że te, którym szybciej spadły liście to i szybciej wypuściły kiełki.
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 22:30, 10 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
anieszka napisał(a)
Budka pięknie wisi, na pewno szybko znajdzie domowników

śmiesznie było ze znalezieniem miejsca na nią, bo musiało ją być widać z okna kuchennego, no i musiała być odpowiednio wysoko, a tu mimo, że dość duży sad, to same karłowe drzewa. Moja mama się wkurzyła i mówi sama do siebie "no żeby nawet porządnego drzewa nie było na budkę?".......no i rozmyśla nad dębem, ale kazałam jej się zastanowić czy wie ile liści leci z takiego drzewa?
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies