Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » zielonastrefa

Pokaż wątki Pokaż posty

zielonastrefa

MilenaP 20:24, 14 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
kasik778 napisał(a)

A teraz moja duma - tegoroczne Chopiny
zaraz po nacięciu gałązek

parę dni temu

i dziś



najpierw się przywitam, od razu mnie zastanowiło co widzę, sama rozmnażasz róże? Nigdy tego nie próbowałam, bardzo jestem ciekawa efektów

witaj też jestem ciekawa efektów, Chciałabym żeby się udało, bo rabata pusta już stoi parę miesięcy
____________________
Milena - zielonastrefa
kasik778 20:40, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
wypuszczają nowe listki to się przyjęły, ciekawe czy mogę taką sztuczkę zrobić z moimi okrywowymi?
potrzebuje ich troszkę, a w szkółce mieli jedna po 16 zł, a ja muszę koło 8 jeszcze posadzić...
____________________
MilenaP 21:42, 14 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
kasik778 napisał(a)
wypuszczają nowe listki to się przyjęły, ciekawe czy mogę taką sztuczkę zrobić z moimi okrywowymi?
potrzebuje ich troszkę, a w szkółce mieli jedna po 16 zł, a ja muszę koło 8 jeszcze posadzić...

Ja też potrzebuję ok.8, dlatego postanowiłam samodzielnie sobie je stworzyć tym bardziej, że do tej pory Chopiny na allegro były po 35 zł. za sztukę !!!! Teraz są po 10, ale to i tak sporo. Więc czekam na swoje
Co do Twoich okrywowych, to dałoby radę może przysypać gałązki i czekać do wiosny? Wydaje mi się, że w ten sposób powinny powtórzyć cechy macierzyste.
____________________
Milena - zielonastrefa
kasik778 21:49, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
może rzeczywiście coś z tego będzie, bo jak nie to kolejny wydatek murowany
____________________
MilenaP 20:18, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
jestem z siebie dumna - przez 3 dni, z przerwą na wczorajszy, zamurowywałam okno od piwnicy i zagłębienie w tarasie, które było po to, by okno się mogło otwierać. To był test wytrzymałości i osobowości Cegły z odzysku, beton z przepisu z forum budowlanego i robota szła. Co prawda kręgosłup bolał jak cholera, ale robota zrobiona. I odzyskałam metr kwadratowy powierzchni tarasu i wreszcie nie mówię do mojego dziecka "nie wpadnij do dziury"!!! Siedzę teraz na tarasie i podziwiam betonowy kwadrat. Wyszedł mi piękny. Fachowo zatarty, nie wykrusza się, a jakie kanciki może trochę wstyd, że taka praca wykonywana przez kobietę, ale co tam mus to mus. Już się śmieję, że jestem jak Kwiatkowska z 40-latka, co żadnej pracy się nie boi
____________________
Milena - zielonastrefa
Sebek 20:44, 16 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Już widzę te róże z sadzonek za kilka jak wszystkie kwitną Reszta też super!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasik778 20:48, 16 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
MilenaP napisał(a)
jestem z siebie dumna - przez 3 dni, z przerwą na wczorajszy, zamurowywałam okno od piwnicy i zagłębienie w tarasie, które było po to, by okno się mogło otwierać. To był test wytrzymałości i osobowości Cegły z odzysku, beton z przepisu z forum budowlanego i robota szła. Co prawda kręgosłup bolał jak cholera, ale robota zrobiona. I odzyskałam metr kwadratowy powierzchni tarasu i wreszcie nie mówię do mojego dziecka "nie wpadnij do dziury"!!! Siedzę teraz na tarasie i podziwiam betonowy kwadrat. Wyszedł mi piękny. Fachowo zatarty, nie wykrusza się, a jakie kanciki może trochę wstyd, że taka praca wykonywana przez kobietę, ale co tam mus to mus. Już się śmieję, że jestem jak Kwiatkowska z 40-latka, co żadnej pracy się nie boi


ale z ciebie jest wielofunkcyjna kobieta ja co prawda, różne rzeczy robiłam, np malowanie, ale murarka to wciąż dla mnie zupełna abstrakcja, tym bardziej podziwiam
____________________
justi 20:55, 16 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Brawo Milenko!
Ja ostatnio wrzucałam węgiel Jestem zdania , że MY KOBIETY lepiej sobie radzimy w razie potrzeby z męskimi zajęciami
ONI jak nie mają obiadku to lecą po gotowca albo do mamusi, zamiast coś ugotowac

szybko wyślę, żeby M nie zauważył
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
MilenaP 21:04, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Sebek napisał(a)
Już widzę te róże z sadzonek za kilka jak wszystkie kwitną Reszta też super!

Sebek, róże z sadzonek za rok w lecie będą już kwitły jak szalone popatrz tylko na tę z tamtego roku. Cieszę się bardzo, bo z tych nowych 13 patyczków już nie 8 czy 9, lecz 11 zaczyna rosnąć
____________________
Milena - zielonastrefa
MilenaP 21:06, 16 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
justi napisał(a)
Brawo Milenko!
Ja ostatnio wrzucałam węgiel Jestem zdania , że MY KOBIETY lepiej sobie radzimy w razie potrzeby z męskimi zajęciami
ONI jak nie mają obiadku to lecą po gotowca albo do mamusi, zamiast coś ugotowac

szybko wyślę, żeby M nie zauważył

hahahha, w kobietach siła
____________________
Milena - zielonastrefa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies