Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Agnieszkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Agnieszkowy ogródek

Agnieszka 20:01, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Rozkwitła trytoma, nawet nie wiem kiedy. Zawsze się dziwię, jak kwitnie, bo wszędzie zalecają okrywanie jej na zimę. A u mnie rośnie w zimowym przeciągu, bez okrycia i co roku kwitnie kilkoma kwiatostanami (mam ją ze 4 lata):


Róża wielkokwiatowa bez nazwy. Lubię ją za bezproblemowość i piękne kwiaty, choć w tym roku trochę przymarzła. Ma piękne ciemnozielone liście:




____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 20:14, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Teraz kolej na hosty, bo zaczynają kwitnąć. Niestety nie znam wszystkich odmian, które mam...

Frances Williams


Młodziutka Sum and Substance:


Wide Brim (naruszona przez ślimiorki):


Dwie ostatnie są dla mnie ciekawe, bo nie wiem, jak kwitną....

____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 20:23, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
To moja śliczna Golden Tiara z fioletowymi kwiatkami. Szczerze mówiąc, myślałam, że będzie większa, ale ma jeszcze szansę, bo jest młodziutka, sadzona tej wiosny:


Tę kupiłam w ogrodniczym, ale nie wiedzieli co to jest. Wygląda jak Halcyon, ale nie wiem jakie ma kwiatki. Za kilka dni się zdemaskuje, tylko że my będziemy nad morzem...


Cudeńko bez nazwy:
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 20:31, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
To też piękna hosta, która w tym roku zachwyciła mnie zdrowymi dorodnymi liśćmi i naprawdę dużym wzrostem (bez nazwy niestety ). Na dokładkę stłumiła mi kompletnie czerwoną tawułkę:


A skoro już jesteśmy przy miotełkach :
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 20:33, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Safoya, o tym mówiłam: begonie przerosły moje bukszpaniki .

Begonie buchnęły kwieciem i nie sposób ich wyhamować!!!
____________________
Agnieszkowy ogródek
Agnieszka 20:46, 21 cze 2011


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
A to następny "wariat komisariat":


Kwitnie jak oszalały (Rouge Cardinal). Nigdy jeszcze tak nie zakwitł. Od najbardziej nasłonecznionej strony jest cały bordowy! Na zdjęciu skromny wycinek... Kwiaty z wierzchu i od spodu, kwitnie jakoś tak wielowarstwowo... A ile pączków czeka w kolejce! Obłęd jakiś!!!



Teraz muszę uciekać, bo moje głodomory już trzecią kolację chcą jeść dzisiaj wieczorem. Już nie wiem czy taniej ich ubierać, czy karmić... .
____________________
Agnieszkowy ogródek
Sebek 20:57, 21 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przepiękne masz hosty - mam kilka odmian tych co ty
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Niage 22:42, 21 cze 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ładna kolekcja host Ta biała róża wielkokwiatowa bardzo podobna do Polarstern. Śliczna jest














____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
jotka 22:55, 21 cze 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Piękne hosty - maja teraz swój czas jak kwitną

Zatrzymałam się przy Twojej białej róży - śliczna - z zazdrością przeczytałam o tym, ze nie stwarza problemów
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 19:30, 03 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Agnieszka Goldenka rośnie nie duża, a tu masz jeszcze linka i poszukaj tej ostatniej,róża prześliczna) http://funkia.pl/funkia-hosta-golden-tiara-p-86.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies