Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o...

monitka 22:40, 25 kwi 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Ja też po cichaczu oglądam

a może jakieś trawy niewysokie by na tą rabatę pasowały?
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Sabinka 23:00, 25 kwi 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Kasiu przybylam, zobaczylam i mile sie zaskoczylam. Super fajnie masz kostke ulozona, wykonczenia i pomysly. Najbardziej podobaja mi sie Twoje uklady roslinek gdzie widze to co sama chce zrobic a wiec: klasyke, przestrzen no i co najwazniejsze nie ma przepychu. Super i powodzenia ogrodniczku w przyszlych rewolucjach
____________________
Ogród u Mayi
kaisog1 23:09, 25 kwi 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasia... wpadam do Ciebie ale..... ja nie czuję klimatu takiego ogrodu - w sensie podoba mi się ale nie umiem nic doradzić. W moim stylu są raczej ogrody angielskie... gdzie jest ścisk i "wpycha" sie kolejne rosliny.... A w takich rabatach trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. Danuś ma taki podobny projekt w swoich realizacjach... może to coś pomoże.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kasiula79 06:46, 26 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Monitka, Sabinka, Gosiu - dzięki za odwiedzinki i Wasze rady - wszystkie sobie wezmę do serca (dziś jadę do szkółki szukać roślinek).
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Lena 06:53, 26 kwi 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Witaj Kasiu.
Pięknie planujesz swój ogród i bardzo podobają mi się nowo powstałe rabaty - takie nieprzeładowane ,eleganckie.
Masz fajną kostkę - perfekcyjnie położona czyż nie?
Pozdrawiam
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
kasiula79 08:19, 26 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Lenka witam Cię serdecznie i dziękuję za miłe słowa. Moje rabaty faktycznie nieprzeładowane, bo nie mają jeszcze wszystkich roślinek .
Zresztą gdybym miała się ogrodowo (i nie tylko) określić to faktycznie wolę "mniej" niż "więcej".
Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
anna_studio 09:47, 26 kwi 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Witaj Kasiu,
ta trawa w rabacie z łezką...to może być fajny pomysł, trzmieliny na pewno było by za dużo..., zostawić coś miejsca na sezonowe i zmieniać jak radzi Linka...dla mnie to było by najlepsze, lubię trochę zmian..., ale to Twój ogród...Twoje preferecje się liczą.
Pozdrawiam
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Eve 11:52, 26 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Witaj Kasiu Przychodzę z rewizytą, bardzo u ciebie mi się podoba, a jak ogród wypełni się roślinami to dopiero będzie miodzio Nowoczesny i chyba w założeniu mało obsługowy ogród?
____________________
ogród Ewy
kasiula79 11:57, 26 kwi 2012


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Witam, witam Ewuś. U mnie to chyba jeszcze nie ogród. Chociaż robię wszystko, aby ta tę nazwę zasłużył
Faktycznie nie mogę (póki co) poswięcić mu zbyt wiele czasu, z uwagi na pracę zawodową, która pochłania większą część dnia, ale w przyszłości, kto wie? (wtedy będę znowu zmieniać )
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Eve 12:03, 26 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Kasiu, każdy ogród przechodzi permanentną metamorfozę Nie uciekniesz od tego
____________________
ogród Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies