Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenia i plany vs. rzeczywistość

Tusiala 21:18, 11 kwi 2017


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Prześliczna jest ta montana A dereni nie przycinasz w ogóle?
Juzia 21:21, 11 kwi 2017


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38607
Co 40.....to blisko
To tak i ja bym moga

Z nastu frosted zostało mi 5 czy 6 sztuk...i nie są ładne

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
UlaB 21:23, 11 kwi 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
wow, piekna aromatyczna rzeczka

U mnie tez spora Edenka przemarzła, ale odbija z dołu - no trudno, bedzie mniejsza, oby zakwitła
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
leon60 21:40, 11 kwi 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Świetne trawki
Jak szeroki i wysoki w sezonie jest c.montana ?
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
nawigatorka 21:55, 11 kwi 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Z FC mam te same doswiadczeniabjak kuz byly wielkie i ładne to wypadały. Tez sobie obiecałam ze z nimi koniec. Za to sesleri mam 3 odmiany (poza haufleriana wlasnie) i uwielbiam je.
I melduje ze zawilce pięknie ruszają. Jarzmianki tez ale bardziej zachowawczo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Tess 23:21, 11 kwi 2017


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Cudnie, Motylku. Montany jestem ciekawa w sezonie.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
ivo 09:25, 12 kwi 2017


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Piekna wiosna u Ciebie ! A z hakone dałaś mi do myślenia bo teraz nie wiem jaką odmianę ja dostałam ? Przypomnisz? Bo będę musiała jej dokupić bo jest śliczna i planuję kolejne rabaty z nią
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
AnkaK 14:10, 12 kwi 2017


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Witam się oficjalnie po dłuuugim czasie podglądania.
Ależ u Ciebie wiosennie! I ten porządek - dla mnie rzecz chyba nieosiągalna. Wczesne trawy robią świetną robotę. Dla porządku dodam, że ogród cudny, choć to chyba oczywiste
I do Ciebie i do pozostałych koleżanek mam jedno pytanie - czy sesleria heufleriana w rzeczywistości ma szarawo-niebieskawy odcień? We wszelkich źródłach podają informację, że tak. Tymczasem na Twoich zdjęciach wygląda na soczyście zieloną.
Twoje łany seslerii tak mnie urzekły, że zastąpi chyba upadłe carexy frosted curls (wszystkie 30 sztuk kaput).
____________________
Anka Chaos kontrolowany
butterfly 21:17, 12 kwi 2017


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Tusiala,derenie w tym roku jedynie przerzedziłam, małe lub krzyzujace się gałązki całe wyciełam. W tamtym doku ciachnęłam radykalnie i długo się zbierały potem. Zobaczę czy w tym roku bedzie im lepiej.

Juzia, sadź i podziwiaj

UlaB, jedna z Edenek u mnie tez odbija jakims tam lichym pedem ale... chyba już się z nimi pożegnałam... kupie nowe bo nie wyobrazam sobie innej róży w tym miejscu

leon60, montana to świeży nabytek ubiegłoroczny, do tego ją podzieliłam, będę o niej cos więcej powiedzić może pod konic sezonu. Przypomnij sie jakby co.

nawigatorka, no tak, Frosted Curls mam na zbycie jakby co...
zawilce i jarzmianki u mnie podobnie, ruszą ruszą tylko niech słońce zawita na dłużej

Tess, montane podziwiałam u innych i wiem ze mnie nie zawiedzie

ivo, masz ode mnie Mediopicte. Jak u ciebie teraz wyglada? Pokazała już zielone? Ile ci sadzonek brakuje?
tamte 2 ostatnie to ubiegłoroczne nabytki a M. to przecież potwór u mnie

AnkaK, bardzo mi miło czytac takie słowa, wiekszośc niezasłużenie bo az takiego porządku to nie mam ...
Nie zgadzam sie bo koloru heufleriany, u mnie jest soczyście zielona, nie tak limonkowa jak montana np. ale taka fajnie soczyta zieleń.
Juz bardziej ten opis pasuje do seslerii skalnej, i to w pełni sezonu, bo teraz wszystko wydaje sie zielone po zimie

____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
ivo 21:32, 12 kwi 2017


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
Motylku Mediopicte - zapamiętam Pokazuje już kły ale jeszcze nie przybrała bardzo więc w tym roku nie będę jej dzielić niech się zadomowi. Dość drastycznie ją podzieliłam jak mi przysłałaś A sadzonek potrzebuję - hmm nie pytaj nawet.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies